Nové trendy snubních prstenů 2019

Komplet_snubních_šperků_EMMA

Módní trendy ovlivňují nejen šaty, které chtějí mít nevěsty ve svůj velký den na sobě, ale také šperky jakými se ozdobí. A hlavně, jaký prsten si společně se ženichem navléknou. V módě se objevují krajky, průsvitné materiály, Boho styl, ale také styl inspirovaný módou dvacátých let - perličky, jemnost a romantika. Těmto inspiracím se snaží přizpůsobit i vzhled snubních prstenů.

 

Stejný, nebo odlišný?

Již dlouho neplatí, že dámský a pánský prsten musí být stejný. Vzhled prstenů může odrážet vztah dvojice. Například jak volné a nesvazující pouto mezi snoubenci panuje.

 

Mnoho žen dnes vybírá prsten tak, aby ladil k jejich zásnubnímu prstenu, protože plánují nosit oba na jednom prstu. Pánové nejčastěji vybírají masivnější prsten ze stejného materiálu jako bude mít žena, ale různých profilů podle toho, co se jim líbí a dobře nosí. Nejčastěji volí klasiku - hladký půlkulatý kroužek, který je i uvnitř zaoblený. Výhoda tohoto tvaru spočívá v jeho pohodlném nošení. Prsten na ruce není vnímán jako něco nepohodlného a o to přece jde, ne?

 

3D technologie

Se svým nastávajícím jste do sebe zapadli jako skládačka? Tak proč nemít na ruce prsteny, které vám to budou připomínat každý den! Tento trend vychází nejen ze symboliky, ale i z tradice let dávno minulých. Podle tvaru zásnubního prstenu je párový snubní kroužek navržen tak, aby se tyto dva prsteny vzájemně doplňovaly a vytvářely tak DOKONALÝ PÁR.

Snubní_šperky_AUBREY

Dokonalý pár AUBREY a pánský snubní prsten ROBERT 

 

Při navrhování ve speciálním zlatnickém 3D softwaru vidíte každou změnu, sami si určujete každý detail šperku, počet a velikost kamenů i způsob vsazení. Výsledek vidíte ihned na obrazovce - otisk vaší osobnosti. Příběh tvoření a vzniku šperku vás bude provázet po celý váš společný život.

 

Třpyt kamenů

K romantickému pojetí svatby a života svědčí třpyt drahých kamenů. K zásnubnímu prstýnku, který má většinou větší centrální kámen, se skvěle hodí jemnější kroužek s drobnými kameny. A jaký kámen zvolit? Stále platí, že nejvíce žádané jsou bezbarvé, třpytivé drahokamy. Běžně dostupné zirkony jsou měkké, časem se odírají a ztrácí svůj lesk. Zvolit diamant, nejtvrdší drahokam, v sobě nese nejen symboliku, ale i jistotu kvality.

Zásnubní_a_snubní_prsten_ISLA

 Zásnubní a snubní prsten ISLA

 

 

Pro ty, kteří nechtějí investovat desetitisíce do přírodního diamantu nabízíme drahokam nové generace - moissanite, které netrénované oko nerozezná od diamantu. Má stejnou tvrdost, dokonce lepší lom světla a cenou je značně levnější.

 

Vintage styl

Pokud se váš svatební den ponese v duchu vintage a sami raději využíváte věci, které mají svou vlastní historii, vyberte si prstýnky připomínající dobu minulou. Máte v rodině šperk, který má pro vás velkou hodnotu? Můžete si z něj nechat navrhnout a vyrobit prsten nový, snoubící historii i nové začátky. Díky 3D softwaru vidíte přesnou podobu budoucího šperku.

Zásnubní_a_snubní_prsten_ANISTON_a_pánský_snubní_kroužek

Dokonalý pár ANISTON a pánský snubní prsten THOMAS

 

Jaký kov zvolit?

Od prstenů se očekává, že budou pevné a trvanlivé, jako pouto dvou lidí, které mají spojit. Proto je stále nejoblíbenějším materiálem 14 kt zlato. Nejčastěji bílé nebo žluté. Stále více se začíná prosazovat zlato růžové, které krásně ladí s barvou kůže. Také lze vybrat  královnu mezi drahými kovy - platinu. Tento kov je antialergenní, velice tvrdý a jeho šedobílá barva vysoce elegantní.

 

Ať už máte jasnější představu o vašich snubních prstenech, nebo stále váháte mezi styly, objednejte se na osobní konzultaci k nám do studia. Ukážeme vám možnosti a rádi poradíme. Těšíme se na vás.


Svatebn%C3%AD_komplet_AUBREY

Dokonalý pár EMILY a pánský snubní prsten PAULZásnubní_a_snubní_prsten_REMI

Zásnubní a snubní prsten REMI
Zásnubní_a_snubní_prsteny_BROOKS
 Komplet zásnubní a snubní prsten BROOKS a pánský snubní prsten PAUL