Permanentní náramky stará verze

Trvalé šperky získávají ve světě stále větší oblibu. Ženy si tyto náramky pořizují jako stálou vzpomínku na významný životní okamžik, událost či blízkou osobu. Společně je nosí nejlepší kamarádky, nebo maminka s dcerou. 

 

Co jsou permanentní náramky?

Permanentní náramky jsou inspirované ručně tkanými náramky přátelství ze 70. let 20. století. Místo barevných provázků si nyní můžete vybrat různé styly řetízků z bílého, růžového či žlutého 14kt zlata.

permanentni_naramek_salaba

 

Jak to celé probíhá?

 

naramek_naporad_salaba

 

01

 

1. Proces výběru a připevnění je snadný, rychlý a bezbolestný. Nejprve si vyberete řetízek z bílého, růžového, nebo žlutého zlata a naměříme jeho požadovanou délku.

 

 

 

 

02

 

2. Jako ozdobu můžete zvolit třpytivý kamínek, symbolické přívěsky, nebo si sami můžete medailonek personalizovat pomocí vyražení písmenka dle vašeho přání. Do přívěsků osazujeme buď laboratorně vyrobené moissanity nebo přírodní diamanty.

tvorba_naramku_naporad

 

 

 

tvorba_permanentniho_naramku

 

03

 

3. Připravený šperk spojíme na vaší ruce mikro svářečkou pomocí jednoho pulsu. Během minuty máte trvalý šperk upevněný.

 

 

 

 

Trvalý šperk nemusí být pouze náramek na ruce. Řetízek vám připevníme i na kotník. Již nikdy nebudete muset řešit problém s otevřením kroužku u zavírání či jeho přetáčením!

 

Celý proces výběru, tvorby a připevňování šperku je jedinečný zážitek, který symbolizuje pouto lásky a přátelství či památku na významnou životní událost.

 

Navždy tak nosíte své blízké stále u sebe.

naramek_bez_zapinani_tvorba

 

 

 

permanentni_naramek_srdicko

 

Kolik stojí permanentní náramek?

Cena za náramek a jeho připevnění je 5 000 Kč za jemnější a 7 000 Kč za silnější řetízek. Přívěsky se pohybují od 1 500 Kč do 10 000 Kč podle velikosti, počtu a druhu kamene.


Přejete si také svůj permanentní náramek?

Napište nám přes kontaktní formulář a společně si domluvíme vhodný termín do našeho zlatnického studia v pražském Karlíně, kde si tento nezapomenutelný zážitek můžete užít a nahlédnout do zlatnické dílny, jak naše šperky vznikají.

 

 

DOMLUVIT SI TERMÍN

 

 

 

TIP

Permanentní náramky se hodí pro nejlepší kamarádky, maminku s dcerou, partnery, sestry, nebo prostě jen tak! Hodí se i jako zpestření rozlučky se svobodou či originální dárek ve formě poukazu na permanentní náramek.

 

typy_permanentnich_naramku

 

 

 

Prohlédněte si, jak celý proces probíhá!

 

 

DOMLUVIT SI TERMÍN

 

 

POTŘEBUJETE JEŠTĚ S NĚČÍM PORADIT?

Jana Salabová

+420 777 131 306salabova@zlatnictvisalaba.cz

Klára Salabová

+420 774 521 154salabova@zlatnictvisalaba.cz

(certifikát)U všech diamantů větších 0,30 ct poskytujeme certifikáty GIA, HRD, nebo IGI.