RED BOX DIAMONDS

 

Každý kámen z kolekce „Red Box Diamonds“  je dodávaný s certifikátem z nezávislé laboratoře, hodnocený těmi nejzkušenějšími odborníky vydávajícími certifikáty GIA a AGS. Diamanty certifikované přímo společností Stuller, jsou hodnocené podle kritérií GIA.
Nikdo nemůže zpochybnit pravost vašeho diamantu. Navíc získáváte řadu výhod.

 

Diamant v červené krabičce představuje ideální dárek s trvalou hodnotou například:

  • pro muže, který chce ženu obdarovat šperkem s diamantem, ale výběr fazony, chce dopřát ženě. V našem 3D zlatnickém studiu si jistě vybere a navíc bude mít jedinečný zážitek ze spoluúčasti na designování svého šperku.
  • k narození dítěte. V dospělosti si z něj slečna může nechat vyrobit šperk a mladý muž má důležitý základ do zásnubního prstýnku pro svou vyvolenou.
    Oba mají roky zhodnocenou investici a navíc trvalou památku na štědrého dárce.
  • pro všechny, kteří touží ukládat finance do diamantů. Poradíme vám, které kameny jsou jako investice pro vás nejvhodnější 

 

Jaké jsou výhody Red Box Diamond®?


Certifikát Red Box Diamond® vám poskytuje podrobné informace potřebné k porovnání diamantů jako je výbrus, čistota, barva a karátová hmotnost (4C). Tyto informace vám pomohou při porovnávání cen.

Diamant RBD má na rundistě laserem vypálené sériové číslo, aby ho bylo možné snadno identifikovat a zabránit výměně, pokud se šperk čistí, nebo opravuje. Číslo je shodné s číslem certifikátu.

Číselné značení na rundistě kamene

 

Program Trade Up

Tato unikátní nabídka garantuje každému zákazníkovi možnost výměny diamantu ze série Red Box Diamonds za nový, dražší kámen. V praxi to znamená, že pokud se rozhodne, že má zájem o větší certifikovaný RBD diamant, vrátí nám původně zakoupený, lacinější a doplatí pouze rozdíl mezi hodnotami těchto diamantů. Takovou službu nikde jinde nenajdete.

 

Závazek Conflict Free

Firma Stuller, jako DTC Sightholder, se zaručuje dodržovat ty nejpřísnější etické principy při těžbě, nákupu a prodeji diamantů. To zahrnuje i dodržování standardů a pravidel sdružení Kimberly Process, které se vztahují na broušené i neopracované diamanty drodávané společností Stuller. Sdružení Kimberley Process zaručuje následující:

  • Diamanty jsou exportované a importované s mezinárodně schváleným Kimberley Process certifikátem, který zaručuje, že diamanty jsou bezkonfliktní
  • Diamanty jsou přepravované mezi signatářskými zeměmi v zapečetěných a zabezpečených obalech
  • Diamanty jsou prodávané s prohlášením od prodejce (known as a warranty) garantující na všech fakturách, že prodané diamanty jsou bezkonfliktní.
  • Stejná záruka je i na všech dokumentech a fakturách produktů prodávaných společností Stuller a Salaba
 

 KONTAKTNÍ TABULKA !!!

Nevyplňujte toto pole: