Zásnubní prsten INFINITY s diamantem

 Zásnubní prsten INFINITY s centrálním diamantem je na obroučce zdoben motivem propletených ležatých osmiček, které symbolizují věčnost a stálost. Tento zásnubní prstem může být vyroben z bílého, žlutého nebo růžového zlata i z platiny a může být osázený diamanty, přírodními drahokamy nebo cenově dostupnějšími moissanity Sirius.

Ve fotogalerii můžete vidět i ojedinělou párovou obroučku, která slouží jako snubní prsten. Společně tak vytváří vzhled dokonalého páru.

Cena prstenu se vždy odvíjí od parametrů použitých kamenů. Prsten můžeme osadit také diamanty s jinými parametry, než které uvádíme v nabídce. 

MATERIÁL
CENTRÁLNÍ KÁMEN
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
23 500 Kč 77 800 Kč 23 500 Kč 77 800 Kč 23 500 Kč 77 800 Kč od 23 500 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

Základní varianta prstýnku je tvořena z centrálního kamene o velikosti 0,30 ct. Horní část obroučky je vykládaná 20 diamanty velkými ø 1,00 mm. Prsten lze objednat i s centrálním kamenem 0,75 ct nebo s úchvatným 1 ct briliantem, nebo s velkým moissanitem.

Ve 3D zlatnickém studiu vám tento model můžeme nabídnout s jiným tvarem výbrusu - čtverec, ovál, emerald, cushion nebo asscher. Můžete si zvolit i jiný druh přírodního kamene v zářivých barvách. Tvar tohoto prstýnku dá vyniknout každému drahokamu. Aktuální cenovou nabídku vám na vyžádání rádi zašleme.

Specifikační body

Klasifikace diamantů: čistota VS-SI, barva G-H. 
Za jejich kvalitu ručí mezinárodně uznávaný certifikát EGL USA.

Jméno značky: Zlatnictvisalaba.cz
Kategorie: ZÁSNUBNÍ PRSTENY
Barva kovu: BÍLÉ ZLATO
Kameny: BRILIANTY
Materiál: ZLATO
Ryzost: 585/1000 (14karátů)
Vel. centrálního kamene: 0,30 ct
Velikost prstenu: 48 až 62

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: