Žádost o ruku na Vánoce? Dvakrát ano!

Vánoce jsou nejvíce spojovány s rodinou, kaprem a bramborovým salátem, dárky pod stromečkem a sněhem, když se poštěstí. Mít ale Vánoce spojeny se žádostí o ruku? Proč ne! Udělejte vánoční čas ještě krásnější a požádejte vaši vyvolenou o ruku. 

 

Návrh bez názvu (2)

Než se do žádosti o ruku pustíte, nezapomeňte na několik důležitých kroků:

Krásný zásnubní prsten, bez toho by to nešlo! Na našem e-shopu rodinného zlatnictví si můžete vybrat z mnoha designů prstenů, nebo si sami u nás navrhněte vlastní zásnubní prsten s přírodním i lab-grown diamantem, moissanitem či jiným drahokamem. U nás jste designérem vy! To vše díky našemu zlatnickému 3D programu.

Návrhy můžeme společně konzultovat online pomocí sdílené obrazovky z bezpečí a pohodlí vašeho domova. Náš 3D program umožňuje také simulaci prstenu na ruce. Hned vidíte, jak bude skutečně vypadat. Výroba zásnubního prstýnku na míru trvá 10 - 20 pracovních dnů, takže výběr určitě nenechávejte na poslední chvíli.


Dobrý úkryt pro dárkovou krabičku
. Výhodou žádosti o ruku u stromečku je, že prstýnek s sebou nemusíte nikam nosit, maskovat a obávat se ztráty. Stačí krabičku pouze ukrýt na tajné místo.

Přitom buďte opatrní, zvláště, pokud máte doma hledačku dárků, krabičku schovejte na místo, kam moc nechodí nebo kam prostě nedosáhne.


Láhev šampaňského na přípitek
. Mějte ji po ruce buď, abyste sobě dodali kuráž a budoucí snoubence barvu do líček, nebo poté, co vám řekne ano. Přípitek na oslavu vaší lásky ve dvojici, nebo společně s vaší rodinou, bude krásnou tečkou Štědrého večera! Pocit sdílené radosti si budete dlouho pamatovat.

Ztlumte koledy a jde se na to!

Štědrovečerní večeře je u konce a vy se pomalu přesouváte ke stromečku. Můžete nenápadně pokleknout a než se vaše partnerka naděje, bude se před ní třpytit zásnubní prsten a uslyší vaší otázku. Věřte, že se emocím ubrání jen těžce.

Návrh bez názvu

 
Příběh žádosti o ruku na Vánoce naší zákaznice, dnes už paní Petry: „Když jsem se otočila a můj přítel klečel u stromečku, nejdřív jsem si myslela, že upravuje ozdoby, ale pak mi to došlo! Chvěl se mu hlas a trochu zblednul, ale já jsem přesně věděla, na co se ptá. Se slzami v očích jsem mu řekla ano a přiznávám, že pak už mne žádné dárky nezajímaly. Objímali jsme se u stromečku a brečeli štěstím.“

DALŠÍ TIPY NA ORIGINÁLNÍ ŽÁDOST O RUKU O VÁNOCÍCH

Pokud nejste vyloženě romantický typ, vyjděte si do přírody a požádejte ji o ruku na hezkém místě. Sníh a vánoční čas vytvoří krásnou atmosféru!


Krabičku se zásnubním prstýnkem můžete také ukrýt do obrovské krabice, třeba od kuchyňského robota a dát ji pod stromeček. Až se dostane ke skutečnému dárku, to bude překvapení!

Prstýnek můžete schovat i do jedné z vánočních ozdob a hrát s partnerkou hru “hledání dárků”. Pokud tedy miluje luštění šifer a různé hlavolamy.

 

Ať už se rozhodnete pro jakýkoli způsob, věřte, že Vánoce jsou krásným časem pro vyjádření své lásky a dobrým začátkem pro nové životní dobrodružství.