DIAMANT S CERTIFIKÁTEM

CERTIFIKOVANÝ diamant jako dokonalý dárek PRO ŽENU

Darujte diamant s certifikátem, který může sloužit jako rodinná investice, nebo se stane základem šperku. Diamanty jsou věčné, stejně jako diamantové šperky! V naší nabídce jsou kulaté diamanty neboli brilianty, avšak rádi vám doporučíme i jiné velikosti a tvary diamantů. 
Dárkově balený diamant SALABA zlatnické studio čtverec

Zásnuby s diamantem. Nevíte jaký zásnubní prstýnek se vaší slečně bude nejvíce líbil? Zkuste přistoupit na netradiční způsob a požádejte ji o ruku pouze s diamantem! Moderní žena tuto možnost jistě ocení. Navíc bude mít jedinečný zážitek z designování  zásnubního prstenu pomocí moderního zlatnického 3D programu.

Diamant k narození dítěte.  V dospělosti si slečna z diamantu může nechat vyrobit svůj vysněný diamantový šperk a mladý muž má důležitý základ do zásnubního prstýnku pro svou vyvolenou. Vznikne tak šperk s příběhem a rodinnou tradicí.

Diamant k výročí, či jiným významným jubileím. Diamant jako symbol trvalé celoživotní hodnoty a centrální drahokam do šperku na míru. 

Diamanty jsou věčné a investice do nich se vždy vyplatí. Každý dárkový diamant má svůj
certifikát pravosti neboli rodný list diamantu se zárukou dodržování nejvyšších etických standardů a pravidel v diamantovém průmyslu v souladu s Kimberly Process. Čímž máte jistotu, že si pořizujete bezkonfliktní diamant s etickým kodexem.

 

 

 

 

Vzorek ve studiu
Vzorek ve studiu
Vzorek ve studiu
LAB-GROWN diamant 0,28 ct
8 400 Kč
 
Šperk na zakázku
Vzorek ve studiu
LAB-GROWN diamant 0,31 ct
9 500 Kč
 
Šperk na zakázku
Vzorek ve studiu
Vzorek ve studiu
Vzorek ve studiu
Vzorek ve studiu
9 položek celkem