Certifikované diamanty

Hledáte originální dárek k významné životní události? Darujte certifikovaný diamant! Vybírat můžete z přírodních, či laboratorních diamantů. Kromě diamantů vám rádi nabídneme i jiné přírodní drahokamy - tanzanit, akvamarín, citrín, morganit, rubín, safír a mnoho dalších!Dárkově balený diamant SALABA zlatnické studio čtverec

Dárek za miminko - Každý diamant má laserem označené číslo certifikátu, kde se nachází i datum ocenění. Tudíž darovat diamant s datem narození miminka bude rozhodně krásný dárek s trvale rostoucí hodnotou. Dívka si v budoucnu může vytvořit šperk, do kterého ji její diamant osadíme a chlapec může diamant osadit do zásnubního prstenu své nastávající. 

Originální dárek k narozeninám - Darujte zážitek a dárek v jednom! Obdarovaná si u nás vymodeluje šperk na míru do kterého osadíme darovaný certifikovaný přírodní, nebo lab-grown diamant.
 
Zásnuby s diamantem - Nevíte, jaký prsten bude ten pravý? Darujte pouze diamant a spojte zásnuby se zážitkem, kdy si slečna vytvoří zásnubní prsten na míru! Vám odpadne velký kámen ze srdce a slečna bude nosit její originální zásnubní prsten snů. Na takové zásnuby nezapomene!

Investiční dárek - Darujte diamant, jako investici s trvalou hodnotou, která s postupem času roste!

Cena

780059400
1780059400

Značky

Položek k zobrazení: 9
Vzorek ve studiu
LAB-GROWN diamant 0,30 ct
11 600 Kč
 
Šperk na zakázku
LAB-GROWN diamant 1,00 ct
59 400 Kč
 
Šperk na zakázku
Vzorek ve studiu
Vzorek ve studiu
Vzorek ve studiu
Vzorek ve studiu
Vzorek ve studiu
Vzorek ve studiu
9 položek celkem

POTŘEBUJETE JEŠTĚ S NĚČÍM PORADIT?

Jana Salabová

+420 777 131 306salabova@zlatnictvisalaba.cz

Klára Salabová

+420 774 521 154salabova@zlatnictvisalaba.cz

(certifikát)U všech diamantů větších 0,30 ct poskytujeme certifikáty GIA, HRD, nebo IGI.