Šperky na zakázku

Jsme české rodinné zlatnictví a výrobě šperků na zakázku se věnujeme již od roku 1994. V našem zlatnickém studiu propojujeme tradiční zlatnické řemeslo s moderním 3D programem a díky tomu otiskneme i váš životní příběh do šperku přesně tak, jak si přejete. Kromě zásnubních a snubních prstenů na míru vám vyrobíme i náušnice, náhrdelník, či jiný rodinný šperk, který se bude předávat z generace na generaci. Šperky vyrábíme z 14kt zlata, 18kt zlata i platiny.

 

 

osobni-konzultace
01

1. OSOBNÍ SETKÁNÍ, ONLINE KONZULTACE

Nejdříve se naladíme na společnou notu. Ukážeme vám naše vzorky, které máme ve studiu a elektronickou databázi šperků. Hlavně ale možnosti 3D modelování. Pokud máte vlastní představu, společně ji zrealizujeme. Pokud ne, nevadí, poradíme vám. To vše může probíhat i online pomocí sdílené obrazovky. Šperk společně vymodelujeme ve studiu i na dálku.

 

 

DOMLUVIT KONZULTACI

02

2. STANOVÍME SI ROZPOČET

Cenu šperku určují hlavně zvolené kameny. Nabídneme vám přírodní drahokamy i cenově dostupnější moissanity nebo
lab-grown diamanty. Ukážeme vám rozdíly. Stanovíme si budget a pustíme se do modelace šperku. Celý návrh je zdarma, platíte pouze šperk. Prsteny na míru vyrábíme od 17 000 Kč.

ujasneni-priorit
03

3. MODELOVÁNÍ V 3D PROGRAMU

Celým procesem vás provedeme - sami si vyberete každý detail: tvar šperku, barvu, počet, velikost, výbrus kamenů a mnoho dalšího. Se vším vám poradíme. Šperk vidíte ze všech úhlů a pro lepší představu nechybí ani simulace prstenu na ruce.

04

4. PLATBA ZÁLOHY

Šperk na míru přizpůsobíme finanční představě zákazníka. Platbu si můžete rozdělit na dvě části - 50% zálohu a doplatek při převzetí.

Zaplacení zálohy
Vyroba
04

5. VÝROBA

Model vytiskneme na 3D tiskárně, odlijeme ze zlata, či platiny. Šperk vyleštíme a ručně osadíme kameny. Při výrobě šperků dbáme na nejvyšší kvalitu práce, materiálu i surovin. Po celou dobu výroby se opíráme o dlouholeté zkušenosti a profesionalitu našich zlatníků.

04

6. DORUČENÍ

Běžná doba výroby trvá 10 až 20 pracovních dní od zadání do výroby. Hotový šperk obdržíte v dárkové krabičce a s certifikátem pravosti drahokamu. Šperk si můžete vyzvednout v jednom z našich zlatnických studií, nebo vám jej zašleme v pojištěné zásilce.

doruceni-vaseho-sperku2

DOMLUVIT KONZULTACI

 


Výrobě šperků na míru se věnujeme již od roku 1994. Za tu dobu se naše šperky staly součástí tisíců životních příběhů.

KAŽDÉ LÁSCE NA MÍRU