ŠPERKY NA ZAKÁZKU

osobni-konzultace
01

1. Osobní konzultace

Výběr prstenu je životní okamžik, proto každému doporučujeme přijet k nám do 3D zlatnického studia v Ústí nad Orlicí.
K dispozici máme na výběr z 1200 hotových designů nebo můžeme společně vytvořit originální a naprosto jedinečný šperk.

Online konzultace probíhá přes aplikaci Skype, emailem anebo telefonicky. Po dohodě nabízíme i nadstandardní službu osobní konzultace v pohodlí vašeho domova za paušální částku 5 tisíc korun.

02

2. Ujasnění si vašich Priorit a přání

Šperky na zakázku společně navrhneme a vyrobíme přesně podle vašich představ, přání nebo obrázku. Ve 3D zlatnickém studiu Salaba máte možnost se přímo spolupodílet na tvorbě unikátního šperku s vaším originálním příběhem!

ujasneni-priorit
modelovani-v-3D-programu
03

3. Modelování v 3D programu

Pomocí 3D technologie Counter Sketch International navrhujeme zlaté zásnubní, snubní či rodinné šperky na míru. Návrh je vždy konzultován s našimi zkušenými odborníky, kteří se postarají o to, aby výsledný design odpovídal vašemu vysněnému klenotu.

04

4. Platba a následná výroba

Při výrobě šperků dbáme na nejvyšší kvalitu materiálu a surovin. Používáme ty nejmodernější technologie ve spolupráci s významnou americkou firmou Stuller, která patří mezi největší výrobce diamantových šperků na světě.

platba-zadani-do-vyroby

5. Doručení vašeho šperku

Do 10 až 15 pracovních dnů od zadání do výroby obdržíte hotový šperk v luxusním dárkovém balení a s certifikátem o pravosti briliantu.
doruceni-vaseho-sperku2