Novinky

Tipy na vánoční dárky

Hitem letošních Vánoc je luxus s překvapením

_2 TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY

Nechte se inspirovat těmi nejluxusnějšími dárky, které jsme pro vás letos připravili. Přinášíme čtyři tipy na dárky, které nikdy nezestárnou

1) Red Box Diamonds

Dopřejte svým blízkým nezapomenutelné Vánoce a zahrňte je luxusem! Red Box Diamonds je označení pro certifikované diamanty v luxusní dárkové  krabičce. Vybírejte z

Diamantové šperky se každoročně stávají velmi oblíbenými dárky, a to nejen v období Vánoc. Ženy totiž milují jejich třpyt a muži naopak ocení trvalou hodnotu. Diamant nemá mezi drahými kameny konkurenci. Lze jej vybrousit do nejdokonalejších tvarů, díky kterým odráží a rozkládají světlo do tisíce barevných záblesků. Tato jedinečná brilance rozbuší srdce každé ženy.

 

5 důvodů pro Red Box Diamonds

  1. Díky univerzálnosti je vhodným dárkem pro každého.

  2. Zajišťuje trvalou investici, neboť s časem získává na ceně.

  3. Tvoří perfektní základ pro šperk na míru.

  4. Lze si vybrat ze dvou variant luxusního balení ve stříbrné a červené barvě.

  5. Obdržíte certifikát o pravosti diamantu renomované společnosti GIA, EGL USA.

Jak probíhá výběr diamantu v praxi?

Stačí nám zaslat vaši finanční nebo velikostní představu o parametrech diamantu. Na základě této informace vám zašleme nabídku pěti kamenů k výběru. Zákazník si poté zvolí kámen, který se mu nejvíce líbí, nebo může využít nabídku RBD diamantů ze skladových zásob. Nabídka diamantů v RBD začíná od velikosti 0,30 ct a 25 000 Kč. Dodání do 3 až 10 pracovních dní od zaplacení.

1

2) Dárkový poukaz na Šperk na míru

Chystáte se obdarovat ženu se skutečně vytříbeným vkusem a nechcete šlápnout vedle? Věnujte dárkový poukaz na Šperk na míru. Obdarovaná si navrhne klenot přesně podle svých představ. Jeho hodnotu si můžete zvolit podle vašich finančních představ. Nabízíme poukazy v hodnotě patnáct, dvacet či třicet tisíc korun. O tvorbě nového šperku se dozvíte více zde

Vybírejte z

5

3) Dárkový poukaz  + Red Box Diamonds 

Opravdovou špičkou mezi nabízenými dárky je však kombinace vlastního diamantu Red Box Diamonds a dárkového poukazu na výrobu vlastního šperku na míru. Z této sady vzejde naprosto unikátní klenot,  který může zdobit pouze jedinou šperkovnici na světě a pro svou majitelku se tak stane cenným originálem, který v její sbírce časem ještě získá na ceně.

V našem zlatnickém studiu nabízíme možnost využít unikátní 3D software CounterSketch International k variování již vytvořených šperků. K dispozici máte na výběr z 1200 hotových designů nebo můžete spolu se zkušeným odborníkem vytvořit originální, naprosto jedinečný šperk přesně podle svých představ.

 

4) Diamantové náušnice 

Jednou z největších předností diamantových náušnic je jejich univerzálnost. Nemusíte řešit velikosti, protože padnou všem ženám. Diamanty navíc sluší dámě v každém věku a hodí se k nejrůznějším outfitům.

Připravili jsme pro vás bohatou nabídku klasických a nadčasových náušnic. Charakterizuje je jednoduchý styl, který podtrhuje krásu diamantu. Šperk se tak stane jedinečnou součástí každé klenotnice. Napichovací náušnice nabízíme v různých velikostech, nejčastěji se šroubovacím uzávěrem. Od velikosti 0,50 ct doporučujeme speciální bezpečnostní zavírání tzv. protektor.

Vybírejte z:

3

1 položek celkem