Žádost o ruku s moissanitem

Chcete získat její ANO s krásným drahokamem, ale hledáte cenově dostupnější variantu? Zvolte drahokam nové generace - moissanit! 

Odlišit od sebe moissanit a diamant je pro netrénované oko téměř nemožné. Podobné jsou i vlastnosti obou drahokamů. Přesto je cena moissantů několikanásobně nižší. 

 

Moissanit se v přírodě vyskytuje především kolem velkých hvězd ve formě hvězdného prachu. Na Zemi ho bylo dosud nalezeno tak málo, že by množství stačilo přibližně na výrobu jednoho páru náušnic. Přesto je dnes oblíbenou součástí zásnubních prstenů. Moissanit je vyroben uměle. Přesto se nenechte mýlit, nejde o náhražku diamantu, ale samostatnou kategorii šperků s vlastním příběhem.

 

proč je moissanit skvělou VOLBou pro žádost o ruku? 

 

- je velice podobný diamantu, má tvrdost 9,25, lesk 20,40% a dokonce 2,5krát větší oheň než diamant 

- svými vlastnostmi převyšuje přírodní diamant téměř ve všech parametrech, a přitom je levnější

- je ekologický, trvanlivý a zářivost neztrácí ani po letech

  

MÁTE ZÁJEM O MOISSANIT? KONTAKTUJTE NÁS ZDE

 

Image result for diamond vs moissanite

JAK TO CELÉ FUNGUJE?    

1. Kontaktujte nás. Sdělte nám svou finanční představu a my vám moissanit pošleme v dárkovém balení. 

2. Nyní musíte jen vybrat ten správný okamžik a požádat ji o ruku.

3. Poté si sjednáte návštěvu v našem zlatnickém studiu SALABA 

4. Nyní můžete vyrazit na výlet. U nás si vaše snoubenka navrhne zásnubní prsten a pomocí 3D programu společně vymodelujeme jedinečný a skutečně originální kousek. Vizualizace bude probíhat přímo před vámi, sami si můžete určit každou změnu šperku. O ceně před slečnou pochopitelně nepadne ani slovo, řeší se pouze design.

5. Hotový zásnubní prsten dostanete cca do 14 dnů.  

diamant_salaba_proces_moissanit

 

KONTAKTUJTE NÁS

 

Zdá se vám to příliš avantgardní? Život ale přináší změny a nové technologie nám takové změny umožňují. Navíc ze zkušeností víme, že až polovině slečen se darovaný zásnubní prstýnek nelíbí, ale partnerovi to nepřiznají. Pokud máte obavu, zdali vyberete správně a víte, že vaše vyvolená je emancipovaná žena, která má vytříbený vkus a nebojí se novinek, pak je tento způsob žádosti o ruku pro vás ideální. Zároveň je i velmi jednoduchý.  

 

moissanit_zlatnictvi_salaba_zlatnicke_studio