Dárkový poukaz 40 000 Kč

Tip
GIFT VOUCHER custom jewelry salaba goldsmith studio 40000

Dárkovým poukazem na vytvoření šperku na míru nešlápnete vedle! Obdarovaná si může zvolit libovolný šperk, který vymodelujeme přesně podle očekávání a představ. Během prvotní schůzky se potkáme v Praze, nebo Ústí nad Orlicí a naladíme se na společnou notu. Zkušený zlatník vás provede celým procesem navrhování a všechny detaily si určíte VY. Vy si určíte druh a velikost drahokamů, materiál, výbrus kamenů a další detaily, tím do šperku otiskneme váš příběh. 

40 000 Kč
Šperk na zakázku

RODINNÁ TRADICE

Jsme rodinná firma a šperky na zakázku vyrábíme již od roku 1994. Spolehlivě a precizně. Ručně i s pomocí moderních technologií.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Máte svou představu o dokonalém šperku? Neexistuje přání, které bychom nesplnili. Každý zákazník je pro nás jiný a jedinečný.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Díky modelaci v 3D programu se můžete sami osobně podílet na tvorbě a stát se spoluautorem šperku.

KVALITA I UDRŽITELNOST

Šperky osazujeme přírodními i stále žádanějšími laboratorními drahokamy, nejčastěji lab-grown diamanty a moissanity.

ORIGINALITA

Naše designy neustále inovujeme. Držíme se řemesla, ale sledujeme aktuální trendy. Dokážeme pro vás vyrobit prsten, který nikdo jiný nemá.

Hodnotu dárkového poukazu si můžete zvolit podle vašich finančních představ. Nabízíme poukazy v hodnotě 15 000 Kč, 20 000 Kč, 30 000 Kč, 40 000Kč, 50 000 Kč a 100 000 Kč.

 

Jak probíhá celý proces návrhu a výroby nového originálního šperku se dozvíte zde.

Jméno značky: Salaba
Kategorie: DÁRKOVÝ POUKAZ NA ŠPERK NA MÍRU

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: