Dokonalý pár FOREVER

Dokonalý pár FOREVER tvoří skvělá kombinace netradičního, ale přitom minimalistického zásnubního prstýnku s jednoduchým snubním prstenem. Do zásnubního prstenu nejčastěji osazujeme přírodní diamanty, lab-grown diamanty a moissanity.

MATERIÁL
VELIKOST CENTRÁLNÍHO KAMENE
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
39 900 Kč 24 400 Kč 39 900 Kč 24 400 Kč 39 900 Kč 24 400 Kč 39 900 Kč 24 400 Kč 39 900 Kč 24 400 Kč od 24 400 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

RODINNÁ TRADICE

Jsme rodinná firma a šperky na zakázku vyrábíme již od roku 1994. Spolehlivě a precizně. Ručně i s pomocí moderních technologií.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Máte svou představu o dokonalém šperku? Neexistuje přání, které bychom nesplnili. Každý zákazník je pro nás jiný a jedinečný.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Díky modelaci v 3D programu se můžete sami osobně podílet na tvorbě a stát se spoluautorem šperku.

KVALITA I UDRŽITELNOST

Šperky osazujeme přírodními i stále žádanějšími laboratorními drahokamy, nejčastěji lab-grown diamanty a moissanity.

ORIGINALITA

Naše designy neustále inovujeme. Držíme se řemesla, ale sledujeme aktuální trendy. Dokážeme pro vás vyrobit prsten, který nikdo jiný nemá.

Tento dokonalý pár FOREVER vám rádi vyrobíme ve třech různých barvách zlata. Buď si můžete zvolit klasiku pouze celo bílé, žluté, růžové zlato, nebo zkombinovat bílé-žluté zlato, či bílo-růžové zlato.

  

Pokud si přejete tento design prstenů upravit, lze jej vymodelovat ve 3D programu a vyrobit originální zásnubní a snubní prsten, který nikdo jiný mít nebude! Více si o procesu tvorby šperku na zakázku můžete přečíst zde.Přijďte si prohlédnout a vyzkoušet tento dokonalý pár ve zlatnickém studiu v Karlíně. Každému zákazníkovi se věnujeme individuálně, proto si prosím schůzku domluvte předem e-mailem, nebo telefonicky.

Jméno značky: Salaba
Kategorie: DOKONALÉ PÁRY
DRAHOKAM: PŘÍRODNÍ DIAMANT, LAB-GROWN DIAMANT, MOISSANITE
MATERIÁL: BÍLÉ ZLATO, ŽLUTÉ ZLATO, RŮŽOVÉ ZLATO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: