Hodnocení produktů

pohorelsky_big

vetrovcova_big

duffkova_big

majer_big

sibrinka_big1_2

lankova_big

Iva K.-snubní Infinity

SNUBNÍ prsten INFINITY s diamantY

 Iva K. | 14.2.2019
Vaše prsteny jsem na webu objevila úplnou náhodou. Hned se mi zalíbil snubní prsten Infinity. Jsem moc ráda, že jsem si jej mohla přijet vyzkoušet a prohlédnout, zda-li vypadá stejně, jako na obrázku. Ještě jednou moc děkuji za nádherný šperk, nikde v obchodě jsem podobný neviděla.
Tomáš T. retušovaný

Zásnubní prsten EMILY s moissanitem

Tomáš T. | 3.12.8.2018
Vynikající práce a výborná domluva. Dokonale splnili mou představu o dvoubarevném prstenu s velkým trvanlivým kamenem. Výběr moissanitu byl opravdu dobrou volbou. Prsten se vyráběl na zakázku, proto vím, že stejný nikdo jiný nemá. Snoubenka je nadšená, teď vybíráme snubní prsteny, aby k sobě dobře ladily. Asi se vydáme na výlet…..
Do recenze čtverec

Diamantové čtvercové náušnice

Václav N. | 28.12.2018
Sháněl jsem před Vánoci diamantové čtvercové náušnice, protože přesně takové si má přítelkyně přála. Nikde jsem je nemohl sehnat. Objevil jsem je až na vašich stránkách. Dokonce jsem si mohl vybírat z několika velikostí. Díky vašemu perfektnímu přístupu, dárek na poslední chvíli dorazil. Moc děkuji, partnerce velmi sluší.
Lucie R

snubní prstenY NA PŘÁNÍ

Lucie R. | 23.3.2019
Cesta do zlatnického studia Salaba se vyplatila, byť jsme jeli přes půl republiky… Pomocí vzorových prstenů a 3D programu jsem si nakonec vybrala hned dva párové snubní prsteny – bílý s jedenácti diamanty a růžový hladký. Tím, že se oba vyráběly v 3D programu, krásně pasují k mému zásnubnímu prstýnku a dvoří dokonalý komplet. Partner si vybral klasický „soudek“ a i on je velmi spokojen. V práci mu nepřekáží a dobře se mu nosí. Jsme velmi spokojeni.
Milan Č....

přívěsky na zakázku ve tvaru labutí

MILAN P. | 11.3.2017
Dlouho jsem hledal někoho, kdo by mi vyrobil šperk podle mé představy. Až jsem našel Vás. Doufal jsem, že mé komplikované přání dokážete splnit. Podařilo se a věřte, že na Vás díky tomuto opravdu nikdy nezapomenu a že už se budu obracet jen na Vás. Při zkoumání labutí jsem fascinován. Jsou tak detailně zpracovány, každičký záhyb, tvar, je z nich cítit něha, příběh.. Vložila jste do labutí opravdu vše, co jsem chtěl já a zároveň to, po čem jste toužila Vy. Nikdy Vám nebudu dostatečně vděčný, protože jste mi pomohla dokázat to, co nedokázal nikdy nikdo.
Veronika Jouklová

DUHOVÝ Zásnubní prsten

Veronika J. | 20.7.2017
Možnost výroby prstene na zakázku v 3D jsem poprvé objevila na Svatebním veletrhu v Praze. Moc jsem chtěla vysněný Duhový prstýnek a ještě víc - spolupodílet se na jeho návrzích. Proto jsme s přítelem zajeli do zlatnického studia v Ústí nad Orlicí. Paní se nám velmi věnovala, vzniklo mnoho variant, měla jsem jasnou představu a chtěla ji zhmotnit. Program, se kterým pracují ve studiu je naprosto úžasný. Nikde jinde jsem se s ním nesetkala. Hned vidíte každou změnu, každý barevný odstín i detail. Výrobek naprosto splnil má očekávání. Prsten je úžasný a je ještě hezčí, než na obrazovce počítače.