Zásnubní prsten EMMA s briliantem

Zásnubní prsten EMMA s centrálním briliantem a 62 ks drobnými brilianty znázorňuje oblíbený moderní HALO styl. Tento zásnubní prsten může být vyroben z bílého, žlutého nebo růžového zlata i z platiny a může být osázen briliantem, přírodním drahokamem nebo cenově dostupnějším moissanitem Sirius.

Ve fotogalerii můžete vidět i ojedinělou párovou obroučku, která slouží jako snubní prsten. Společně tak vytváří vzhled dokonalého páru.

Cena prstenu se vždy odvíjí od parametrů použitých kamenů. Prsten můžeme osadit také brilianty s jinými parametry, než které uvádíme v nabídce. MATERIÁL
CENTRÁLNÍ KÁMEN
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
32 600 Kč 84 600 Kč 32 600 Kč 84 600 Kč 32 600 Kč 84 600 Kč od 32 600 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

Základní varianta je tvořena z centrálního kamene o velikosti 1,00 ct (ø 6,5mm), jehož krásu podtrhují dva ozdobné půlkroužky posázené drobnými kamínky, které plynule přechází na obroučku. Celkem 62 ks briliantků, každý o velikosti ø 0,90 mm. Tento prsten zvláště vyniká v moderním růžovém zlatě.

Ve 3D zlatnickém studiu vám tento model nabídneme i s jiným tvarem výbrusu kamene - čtverec, ovál, emerald, cushion nebo asscher. Můžete si zvolit i jiný druh přírodního kamene. Tvar tohoto prstýnku dá vyniknout každému drahokamu. Aktuální cenovou nabídku vám na vyžádání rádi zašleme.

Specifikační body

Klasifikace centrálního kamene: Moissanite Forever One Colorless

Klasifikace centrálního diamantu: aktuální nabídka na vyžádání

Klasifikace drobných diamantů: čistota SI2-SI3, barva G-H.

Jméno značky: Zlatnictvisalaba.cz
Kategorie: ZÁSNUBNÍ PRSTENY
Druh centrálního kamene: MOISSANITE, nebo DIAMANT
Materiál: ZLATO
Ryzost: 585/1000 (14 karátů)
Vel. centrálního kamene: 6,50 mm, nebo 0,50 ct (5,20 mm)
Velikost prstenu: 47 až 60
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 14.8.2018
Možnost výroby prstene na zakázku v 3D jsem poprvé objevila na Svatebním veletrhu v Praze. Moc jsem chtěla vysněný Duhový prstýnek a ještě víc - spolupodílet se na jeho návrzích. Proto jsme s přítelem zajeli do zlatnického studia v Ústí nad Orlicí. Paní se nám velmi věnovala, vzniklo mnoho variant, měla jsem jasnou představu a chtěla ji zhmotnit. Program, se kterým pracují ve studiu je naprosto úžasný. Nikde jinde jsem se s ním nesetkala. Hned vidíte každou změnu, každý barevný odstín i detail. Výrobek naprosto splnil má očekávání. Prsten je úžasný a je ještě hezčí, než na obrazovce počítače.