Luxusní šperky JASMINE s diamanty Light Brown

Přírodní barevný diamant je stejně unikátní jako každá žena, kterou bude zdobit. Luxusní diamantové šperky s velmi vzácným zbarvením Light Brown krásně vyniknou v kombinaci s růžovým zlatem. Šperky z kolekce JASMINE s diamantem o průměru 4,00 mm a váhou 0,25 ct si můžete objednat jako komplet nebo samostatné šperky.

MATERIÁL
ŠPERK
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
15 000 Kč 30 000 Kč 45 000 Kč 90 000 Kč 15 000 Kč 30 000 Kč 45 000 Kč 90 000 Kč 15 000 Kč 30 000 Kč 45 000 Kč 90 000 Kč od 15 000 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

RODINNÁ TRADICE

Jsme rodinná firma a šperky na zakázku vyrábíme již od roku 1994. Spolehlivě a precizně. Ručně i s pomocí moderních technologií.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Máte svou představu o dokonalém šperku? Neexistuje přání, které bychom nesplnili. Každý zákazník je pro nás jiný a jedinečný.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Díky modelaci v 3D programu se můžete sami osobně podílet na tvorbě a stát se spoluautorem šperku.

KVALITA I UDRŽITELNOST

Šperky osazujeme přírodními i stále žádanějšími laboratorními drahokamy, nejčastěji lab-grown diamanty a moissanity.

ORIGINALITA

Naše designy neustále inovujeme. Držíme se řemesla, ale sledujeme aktuální trendy. Dokážeme pro vás vyrobit prsten, který nikdo jiný nemá.

Závěsné náušnice jsou opatřeny klapkou, která splňuje požadavek bezpečnosti a pohodlného nošení. Přívěs klasického designu je opatřen hladkým závěsným trianglem. Prsten je tvořen trojitou obroučkou, která je zdobena 73 ks moissanity velkými v ø 1,3 mm. Na přání je možno osadit i  diamanty.

 

Cena šperků se vždy odvíjí od parametrů použitých kamenů.

 

Aktuální cenovou nabídku vám na vyžádání rádi zašleme.

Jméno značky: Salaba
Kategorie: Soupravy - rodinný šperk

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: