Luxusní šperky na zakázku

1. OSOBNÍ NEBO ONLINE KONZULTACE  01

Nejdříve společně vše probereme. Řekněte nám, jaké jsou vaše představy.

 

 2. MODELACE V 3D PROGRAMU  03

Druhým krokem je modelace. Díky speciálnímu programu máte možnost se spolupodílet na tvorbě šperku tak, aby byl přesně podle vašich představ.

 

 3. PLATBA A NÁSLEDNÁ VÝROBA  04

Následně se pustíme do výroby. Na přání vám zašleme obrázky z jejího průběhu. Dbáme na nejvyšší kvalitu materiálu a surovin.

 

 4. DORUČENÍ VAŠEHO ŠPERKU  5-krok

Do 10 až 15 pracovních dnů obdržíte hotový šperk v luxusním dárkovém balení a s certifikátem o pravosti drahokamu.

 

Napište nám vaše přání do formuláře níže nebo zavolejte na číslo 777 131 306

 

 
 
 
  

 

Zkušenosti našich klientů

Paní Lucka si přivezla na památku z exotické dovolené krásný přírodní tanzanit a obrátila se na nás s přáním vyrobit prsten a kámen do něj osadit. Nabídli jsme jí kolekci prstenů EVER+EVER, které se dají v 3D softwaru různými způsoby upravovat a variovat. Paní Lucce se zalíbil design prstene CLARA a při schůzce v našem zlatnickém studiu jsme společně hledali nejlepší variantu. Díky CSI softwaru paní viděla, jak bude prsten vypadat a jak se její kámen bude uprostřed vyjímat. Nakonec vyhrála hladká, basic obroučka a dva postranní diamanty velké 3,40 mm. Následovala výroba 3D technologií, kdy se nejprve musí vytisknout voskový model na 3D tiskárně a poté se odlévá do zlata. Vznikne tak naprosto originální polotovar, který je nutné vyleštit a osadit ručně kameny.

 

fotopribeh    pribeh-img-2     pribeh-img-4 

 

o NÁS

Zlatnické studio SALABA je česká rodinná firma s tradicí od roku 1994. Naše zlatnictví na českém trhu nabízí zcela unikátní službu - 3D modelaci šperků na zakázku a vlastní výrobu přesně podle představ zákazníka nebo dodaného obrázku. Naší specializací jsou šperky s diamanty, drahokamy a moissanity. Zlatnické studio SALABA poskytuje individuální přístup pomocí osobních nebo online konzultací, výrobu v krátkém čase a dbá na nejvyšší kvalitu materiálů a surovin.

 

 

POTŘEBUJETE JEŠTĚ S NĚČÍM PORADIT?

Jana Salabová

+420 777 131 306 salabova@zlatnictvisalaba.cz

Klára Salabová

+420 774 521 154 salabova@zlatnictvisalaba.cz

(certifikát)U všech diamantů větších 0,30 ct poskytujeme certifikáty GIA, HRD, nebo IGI.