Permanentní náramky

Trvalé šperky získávají ve světě stále větší oblibu. Ženy si tyto náramky pořizují jako stálou vzpomínku na významný životní okamžik, událost či blízkou osobu. Společně je nosí nejlepší kamarádky, nebo maminka s dcerou.

 

 

Co jsou permanentní náramky?

Permanentní náramky jsou inspirované ručně tkanými náramky přátelství ze 70. let 20. století. Místo barevných provázků si nyní můžete vybrat různé styly řetízků z bílého, růžového či žlutého 14kt zlata.DOMLUVIT SI TERMÍN

 

01

1. Výběr náramku

Proces výběru a připevnění je snadný, rychlý a bezbolestný. Nejprve si na naší pobočce v Praze nebo v Ústí nad Orlicí vyberete řetízek z bílého, růžového, nebo žlutého zlata a naměříme jeho požadovanou délku.


Plánujete překvapit svou drahou polovičku originálním dárkem? Podívejte se na naše inspirativní tipy, čím překvapit na Valentýna!

naramek_naporad_salaba

 

tvorba_naramku_naporad
02

2. Výběr, zhotovení přívěsku

Jako ozdobu můžete zvolit třpytivý kamínek, symbolické přívěsky, nebo si sami můžete medailonek personalizovat pomocí vyražení písmenka dle vašeho přání. Do přívěsků osazujeme buď laboratorně vyrobené moissanity nebo přírodní diamanty. Vše s vámi uděláme rovnou na místě, bez čekání.

 

03

3. Připevnění na ruku

Připravený šperk spojíme na vaší ruce mikro svářečkou pomocí jednoho pulsu. Během minuty máte trvalý šperk upevněný.

tvorba_permanentniho_naramku

 

naramek_bez_zapinani_tvorba

Trvalý šperk nemusí být pouze náramek na ruce. Řetízek vám připevníme i na kotník. Již nikdy nebudete muset řešit problém s otevřením kroužku u zavírání či jeho přetáčením!


Celý proces výběru, tvorby a připevňování šperku je jedinečný zážitek, který symbolizuje pouto lásky a přátelství či památku na významnou životní událost.


Navždy tak nosíte své blízké stále u sebe.

 

Kolik stojí permanentní náramek?

Cena za náramek a jeho připevnění je 4 000 Kč za jemnější a 7 000 Kč za silnější řetízek. Přívěsky se pohybují od 1 500 Kč do 10 000 Kč podle velikosti, počtu a druhu kamene.


Přejete si také svůj permanentní náramek?

Napište nám přes kontaktní formulář a společně si domluvíme vhodný termín do našeho zlatnického studia v pražském Karlíně, kde si tento nezapomenutelný zážitek můžete užít a nahlédnout do zlatnické dílny, jak naše šperky vznikají.DOMLUVIT SI TERMÍN


 

permanentni_naramek_srdicko

 

typy_permanentnich_naramku

Tip

Permanentní náramky se hodí pro nejlepší kamarádky, maminku s dcerou, partnery, sestry, nebo prostě jen tak! Hodí se i jako zpestření rozlučky se svobodou či originální dárek ve formě poukazu na permanentní náramek.