Jak nakupovat šperky online?

Nakupování na internetu se stalo rychlým a bezpečným způsobem, jak zajistit dárky pro své nejbližší z pohodlí domova. Jak nakoupit šperky online tak, abyste zvolili správný tvar náušnic, vhodný kámen do prstenu či řetízku? Poradíme vám.

Vánoce_3_zlatnictvi_salaba_zlatnicke_studio

 

 

 

 

Jsme výrobce i prodejce šperků

Šperky, které najde na e-shopu SALABA, jsou vyráběny v dílně našeho rodinného zlatnictví. Sledujeme nové trendy a aktivně je přidáváme do nabídky. Aktuálním trendem je nosit více prstenů na jedné ruce, volit do šperků netradiční výbrusy kamenů, kombinovat materiály u prstenů či náušnic – jdeme s dobou, která zohledňuje nejenom estetiku, ale také pohodlí pro své nositele.


Víme, co znamená
darovat originální šperk, proto svým zákazníkům nabízíme také výrobu šperku na míru. Pomocí inovativního zlatnického 3D programu navrhujeme šperky podle vašeho přání, či obrázku.

Jak si navrhnout vlastní šperk?

Na začátku je vaše přání. Ať už přesně víte, jaký šperk, drahokam, tvar i materiál chcete, nebo máte jenom určitou představu, společně vytvoříme opravdu unikátní šperk.

Vše začíná osobní nebo online konzultací. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu i přes sociální sítě. Poté se telefonicky, nebo přes Google Meets domluvíme, jak by měl váš šperk vypadat a jaké parametry by měl mít. Například na zvolení vhodného drahokamu, který bude odpovídat vaším finančním očekáváním, správné délce řetízku pro přívěšek nebo zvolení ideálního tvaru náušnic

Následně šperk upravíme ve zlatnickém 3D programu a nasimulujeme jej v různých pozicích. Budete si tam moci lépe představit, jak by vypadal např. zásnubní prstýnek na ruce vaší vyvolené.

Pokud si nejste jisti s výběrem drahokamu, zda se líp hodí do prstenu diamant, moissanit, lab-grown diamant, nebo bílý safír, připravíme pro vás všechny cenové varianty. Pokud váháte nad barevným drahokamem, jakýkoliv vám nasimulujeme díky 3D programu. Ať už přemýšlíte nad smaragdem, morganitem, turmalínem, tanzanitem, či citrínem! Dobře víme, že je lepší jednou vidět, než si mnohokrát představovat!

Vánoce_7_Zlatnictvi_salaba_zlatnicke_studio

 

 

 

 

Vyrobíme a doručíme!

Ve chvíli, kdy budete se šperkem spokojeni, začíná proces výroby. Ta trvá přibližně dva až tři týdny. Hned jak je šperk hotový, ozveme se vám a šperk následně odešleme v dárkové krabičce kurýrem přímo k vám domů. Samozřejmě, pokud tomu doba přeje, je možné šperk vyzvednout ve zlatnictví v Ústí nad Orlicí.

Náš tip:

Plánujete-li nákup dárku online, nezapomeňte si vše připravit předem. Zejména pokud nakupujete vánoční dárky. Doručovací služby mají v tuto dobu plné ruce práce, takže čím dříve dárek objednáte, tím klidnější budete. 

 

15