Vánoční dárek

Dárek pro členy a partnery HST Obchodní komory Švýcarsko - Česká republika

 

Zlatnické studio SALABA má rodinný základ a jeho vedení se předává z generace na generaci, z matky na dceru. Hodnoty, na kterých trváme, se proto nemění. Jsme ryze českým výrobcem šperků na míru již od roku 1994 a průkopníkem moderního přístupu k zákazníkovi a jeho přáním.


Šperky tvoříme pomocí unikátního zlatnického 3D programu. Zákazník se může stát součástí celého procesu navrhování a zhmotnit tak svou představu do originálního klenotu. Každou změnu hned vidí na 3D vizualizaci do nejmenších detailů. Zákazník tak má možnost si celý proces modelace šperku užít a být jeho součástí. Pro časově zaneprázdněné klienty tuto službu nabízíme i online. 


Kromě zásnubních a snubních prstenů na míru vyrábíme i náušnice, náhrdelníky, či jiné investiční a rodinné šperky, které se předávají z generace na generaci. Šperky vyrábíme ze 14kt a 18kt zlata i platiny. Precizní ruční práce a kvalita surovin jsou pro nás základní hodnotou. 

 Ve spolupráci s HST Obchodní komorou Švýcarsko - Česká republika jsme pro Vás připravili exkluzivní dárek - slevu 5 000 Kč na nákup:

• dárkově balený CERTIFIKOVANÝ DIAMANT ve Vámi zvolené kvalitě, nebo

• poukaz ŠPERK NA MÍRU od 30 000 Kč.

V případě zájmu nás stačí kontaktovat telefonicky, nebo e-mailem a domluvit si schůzku v pražském studiu, či online. Nabídka platí do 24. 12. 2022.

 Více informací o celém procesu výroby šperku na míru si můžete přečíst zde:

 

osobni-konzultace
01

1. OSOBNÍ SETKÁNÍ, ONLINE KONZULTACE

Nejdříve se naladíme na společnou notu. Ukážeme Vám naše vzorky, které máme ve studiu a elektronickou databázi šperků. Hlavně ale možnosti 3D modelování. Pokud máte vlastní představu, společně ji zrealizujeme. Pokud ne, nevadí, poradíme Vám. To vše může probíhat i online pomocí sdílené obrazovky. Šperk společně vymodelujeme ve studiu i na dálku.

 

 

DOMLUVIT KONZULTACI

02

2. STANOVÍME SI ROZPOČET

Cenu šperku určují hlavně zvolené kameny. Nabídneme Vám přírodní drahokamy i cenově dostupnější moissanity nebo
lab-grown diamanty. Ukážeme Vám rozdíly. Stanovíme si budget a pustíme se do modelace šperku. Celý návrh je zdarma, platíte pouze šperk. Prsteny na míru vyrábíme od 17 000 Kč.ujasneni-priorit
modelovani-v-3D-programu
03

3. MODELOVÁNÍ V 3D PROGRAMU

Celým procesem vás provedeme - sami si vyberete každý detail: tvar šperku, barvu, počet, velikost, výbrus kamenů a mnoho dalšího. Se vším Vám poradíme. Šperk vidíte ze všech úhlů a pro lepší představu nechybí ani simulace prstenu na ruce.

04

4. PLATBA ZÁLOHY

Šperk na míru přizpůsobíme finanční představě zákazníka. Platbu si můžete rozdělit na dvě části - 50% zálohu a doplatek při převzetí.

Zaplacení zálohy
Vyroba
04

5. VÝROBA

Model vytiskneme na 3D tiskárně, odlijeme ze zlata, či platiny. Šperk vyleštíme a ručně osadíme kameny. Při výrobě šperků dbáme na nejvyšší kvalitu práce, materiálu i surovin. Po celou dobu výroby se opíráme o dlouholeté zkušenosti a profesionalitu našich zlatníků.

04

6. DORUČENÍ

Běžná doba výroby trvá 10 až 20 pracovních dní od zadání do výroby. Hotový šperk obdržíte v dárkové krabičce a s certifikátem pravosti drahokamu. Šperk si můžete vyzvednout v jednom z našich zlatnických studií, nebo Vám jej zašleme v pojištěné zásilce.

doruceni-vaseho-sperku2


DOMLUVIT KONZULTACI

 


Výrobě šperků na míru se věnujeme již od roku 1994. Za tu dobu se naše šperky staly součástí tisíců životních příběhů.

KAŽDÉ LÁSCE NA MÍRU