Náhrdelník STAR

Netradiční náhrdelník STAR můžete variovat s přírodním citrínem, přírodním rhodolitem, nebo přírodním topazem v odstínu London Blue! Topaz podtrhne krásu modrých očí, rhodolit je vhodný pro dámy, které mají rády atypické drahokamy a citrín je krásný hřejivý drahokam a narozeninový kámen měsíce listopadu.

MATERIÁL
CENTRÁLNÍ DRAHOKAM
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
25 600 Kč 25 600 Kč 25 600 Kč 27 700 Kč 27 700 Kč 27 700 Kč 25 500 Kč 25 500 Kč 25 500 Kč od 25 500 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

RODINNÁ TRADICE

Jsme rodinná firma a šperky na zakázku vyrábíme již od roku 1994. Spolehlivě a precizně. Ručně i s pomocí moderních technologií.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Máte svou představu o dokonalém šperku? Neexistuje přání, které bychom nesplnili. Každý zákazník je pro nás jiný a jedinečný.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Díky modelaci v 3D programu se můžete sami osobně podílet na tvorbě a stát se spoluautorem šperku.

KVALITA I UDRŽITELNOST

Šperky osazujeme přírodními i stále žádanějšími laboratorními drahokamy, nejčastěji lab-grown diamanty a moissanity.

ORIGINALITA

Naše designy neustále inovujeme. Držíme se řemesla, ale sledujeme aktuální trendy. Dokážeme pro vás vyrobit prsten, který nikdo jiný nemá.

V tomto náhrdelníku je dokonale sladěná kombinace různých výbrusů drahokamů. Hranatý výbrus, neboli princess je doplněn čtyřmi diamanty ve výbrusu bagety a čtyřmi drobnými kulatými přírodními diamanty. Tato kombinace vytvořila krásný přívěšek ve tvaru hvězdy, což každá dáma ocení. Je to druh náhrdelníku, který je vhodný na každodenní nošení i na vynesení do společnosti.DRAHOKAMY A JEJICH PARAMETRY

PŘÍRODNÍ CITRÍN - AA, výbrus princess, 6x6 mm, PŘÍRODNÍ DIAMANTY - 4ks, SI2-SI3/G-H, výbrus bageta, 3,00 x1,50 mm, PŘÍRODNÍ DIAMANTY - 4ks, I/G-H, briliantový výbrus, 1,50 mm.

 

PŘÍRODNÍ RHODOLIT - AA, výbrus princess, 6x6 mm, PŘÍRODNÍ DIAMANTY - 4ks, SI2-SI3/G-H, výbrus bageta, 3,00 x1,50 mm, PŘÍRODNÍ DIAMANTY - 4ks, I/G-H, briliantový výbrus, 1,50 mm.

 

PŘÍRODNÍ TOPAZ LONDON BLUE - AA, výbrus princess, 6x6 mm, PŘÍRODNÍ DIAMANTY - 4ks, SI2-SI3/G-H, výbrus bageta, 3,00 x1,50 mm, PŘÍRODNÍ DIAMANTY - 4ks, I/G-H, briliantový výbrus, 1,50 mm.

 


ŘETÍZEK

TYP: Ankr - klasický typ zlatého řetízku. DÉLKA: 45 cm. ZAVÍRÁNÍ: Péráček. Ryzost zlata 585/1000. 

 


 

Pokud si nejste jistý výběrem šperku, darujte náš poukaz na šperk na míru. Tím máte jistotu, že nešlápnete vedle! 

Jméno značky: Salaba
Kategorie: NÁHRDELNÍKY A PŘÍVĚSKY
MATERIÁL: BÍLÉ ZLATO, ŽLUTÉ ZLATO, RŮŽOVÉ ZLATO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: