Snubní prsten MINI CROWN

Tvarovaný diamantový snubní prsten MINI CROWN podtrhne krásu každého zásnubního prstenu! Do tohoto prstenu vám osadíme přírodní diamanty, ekologické lab-grown diamanty i laboratorní moissanity. Prsten vyrábíme ze zlata, či platiny. Prohlédněte si prsten ze všech stran níže ve videu!

MATERIÁL
DRAHOKAMY
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
19 600 Kč 19 600 Kč 19 600 Kč 25 700 Kč 18 800 Kč 18 800 Kč 18 800 Kč 23 600 Kč 17 900 Kč 17 900 Kč 17 900 Kč 22 600 Kč od 17 900 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

RODINNÁ TRADICE

Jsme rodinná firma a šperky na zakázku vyrábíme již od roku 1994. Spolehlivě a precizně. Ručně i s pomocí moderních technologií.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Máte svou představu o dokonalém šperku? Neexistuje přání, které bychom nesplnili. Každý zákazník je pro nás jiný a jedinečný.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Díky modelaci v 3D programu se můžete sami osobně podílet na tvorbě a stát se spoluautorem šperku.

KVALITA I UDRŽITELNOST

Šperky osazujeme přírodními i stále žádanějšími laboratorními drahokamy, nejčastěji lab-grown diamanty a moissanity.

ORIGINALITA

Naše designy neustále inovujeme. Držíme se řemesla, ale sledujeme aktuální trendy. Dokážeme pro vás vyrobit prsten, který nikdo jiný nemá.

Do tohoto typu prstenu lze osadit i barevné drahokamy. Máte v zásnubním prstýnku barevný přírodní drahokam, ke kterémusi přejete barvy kamenů na snubním prstýnků sladit? Máte oblíbenou barvu, či narozeninový kámen, který chcete do prstenu osadit? Napište nám vaší představu a my pro vás rádi upravíme snubní prsten na míru!

  

VELIKOST A POČET KAMENŮ

1ks ⌀ 2,00 mm a 2ks ⌀ 1,50 mm.

Celková váha přírodních diamantů je 0,06 ct. Cena zásnubního prstenu se vždy odvíjí od parametrů použitých kamenů. Prsten může být osázen přírodními drahokamy nebo diamanty s jinými parametry, než které jsou uvedeny v nabídce. 
Aktuální cenovou nabídku vám rádi zašleme. 

SPECIFIKAČNÍ BODY

Klasifikace přírodních diamantů: čistota SI1-SI2 / barva G-H. 

Klasifikace lab-grown diamantů: dle aktuální nabídky.

 

Klasifikace moissanitů: čistota VVS / barva E-F.

 

Za jejich kvalitu ručí certifikát o pravosti diamantů. Mezinárodní certifikáty GIA, HRD a IGI jsou poskytovány u všech diamantů větších 0,30 ct.
DOKONALÝ PÁR

Současným trendem je nosit zásnubní a snubní prsten společně na jednom prstu. Naší specializací je výroba tvarovaných snubních prstýnků na míru tak, aby do sebe krásně zapadly.

  • Prsteny se o sebe neodírají a neničí
  • Symbolicky se doplňují jako ženich a nevěsta
  • Společně vytváří celistvý šperk

Nevadí, pokud již zásnubní prstýnek máte! V našem studiu pomocí moderní zlatnické 3D technologie navrhneme a vytvoříme tvarovanou snubní obroučku v designu DOKONALÉHO PÁRU i vám! 

Přečtěte si o tomto trendu nošení zásnubního a snubního prstene na jednom prstu ruky na našem blogu!

Jméno značky: Salaba
Kategorie: DÁMSKÉ
DESIGN: NETRADIČNÍ, TVAROVANÉ
DRAHOKAM: PŘÍRODNÍ DIAMANT, LAB-GROWN DIAMANT, MOISSANITE
MATERIÁL: BÍLÉ ZLATO, ŽLUTÉ ZLATO, RŮŽOVÉ ZLATO

Prohlédněte si prsten ze všech stran!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: