Tipy na Vánoční dárky

Lámete si hlavu nad dárky, kterými byste vyjádřili své city, potěšili a okouzlili? Máme pro vás několik tipů pro dokonalé vánoční překvapení.

Vánoce_6_Zlatnictvi_salaba_zlatnicke_studio

Šperk na míru, trefa do černého

Hledáte-li dárek pro ženu s vytříbeným vkusem, dárkový poukaz na špek na míru české ruční výroby je to pravé! Věnujte své manželce, přítelkyni či mamince osobní a jedinečný vánoční dárek a zážitek v jednom. Šperk si navrhne přesně podle svých představ a my vytvoříme modelaci šperku ve 3D programu. Hned, jak bude návrh hotový, se v našem rodinném zlatnictví pustíme do výroby šperku.

Díky speciálnímu 3D programu uvidíte návrh originálního šperku ze všech úhlů pohledu. Budete si tak moci lépe představit, jak by vypadal například vámi navržený prstýnek s jinými prsteny na jedné ruce. Prsten se poté může předávat z generace na generaci. Z originálního vánočního dárku se tak může stát krásná rodinná tradice. 


Výhodou
poukazu na šperk na míru je také rychlost jeho objednání. Stačí několik kliknutí a online dárek už k vám letí! Hodnotu poukazu si můžete zvolit podle vašich finančních možností.


Můžete si zvolit již nyní: 17


Třpytivé a nadčasové DIAMANTY

Lesk diamantů nás okouzluje už po staletí. A mnoho z nás si tento třpytivý a odolný drahokam přeje vlastnit. Vánoce jsou ideální dobou, kdy můžeme darovat diamant, ať už formou šperku nebo jako samostatný drahokam.


D
iamant s certifikátem můžete darovat jako investicí, nebo se diamant stane základem šperku na míru. Drahokamy s vysokým třpytem a tvrdostí jsou nadčasové a luxusní dárky. Máme pro vás tip na mezinárodní certifikované diamanty v luxusní dárkové krabičce. Vybírat můžete z přírodních diamantů i laboratorně vyráběných diamantů. Přírodní diamant udělají radost dámě, která má ráda tradici a prestiž, a lab-grown diamant ocení každá ekologická dáma, která miluje udržitelné šperky, které jsou šetrné k přírodě.


Můžete si zvolit dle
velikosti diamantů16


Všechny tyto diamanty máme skladem a po zaplacení částky vám ho v luxusním balení zašleme v pojištěném balíčku. Doba dodání je 3-5 dní, podle vytížení doručovatelské služby.

Přejete si darovat jiný výbrus diamantu, jako je třeba princezna, markýza, ovál, či cushion? Napište nám, zašleme vám aktuální nabídku a domluvíme se. U jiných tvarů diamantů se doba dodání protáhne na 10-15 pracovních dní.


Náš tip:

S certifikovaným diamantem můžete požádat u vánočního stromečku i o ruku. Poté váš diamant osadíme do zásnubního prstenu na míru, který si dáma s námi navrhne a tím budete mít jistotu, že je darujete ten vysněný zásnubní prsten!