Třpytivé Vánoce - tipy na dárky


Vánoce jsou za rohem a s nimi přichází i doba hledání dokonalých dárků pro vaše blízké. Šperky jsou tradičním a vždy ceněným dárkem, který vyvolá radost a nadšení. Zde je několik tipů, jak vybrat ten pravý šperk pro speciální osobu ve vašem životě.

Zásnubní prsten na míru z rodinného zlatnictví

Zásnubní prsten je symbolem lásky a závazku, a co by mohlo být lepší než prsten vyrobený přesně na míru pro vaši milovanou osobu? V našem českém rodinném zlatnictví nabízíme možnost vytvoření jedinečného zásnubního prstenu, který bude odrážet osobnost a styl obdarované. Vše probíhá ve zlatnickém 3D programu, kde prsten vidíte a sami si určujete důležité detaily typu design, drahý kov, tvar, velikost a barva drahokamů.

BLOG (1)


Náušnice s drahokamy

Náušnice jsou dokonalým dárkem pro každou ženu. Ať už preferuje jednoduchý design nebo něco výraznějšího, náušnice jsou dostatečně univerzální, aby vyhověly každému vkusu. V našem sortimentu najdete vše od klasických diamantových náušnic až po barevné netradiční designy, takže si můžete být jisti, že najdete pár, který bude dokonale ladit s osobností obdarované.

BLOG


Poukaz na šperk na míru

Pokud si nejste jisti, jaký konkrétní šperk by byl pro vašeho blízkého ten pravý, poukaz na šperk na míru je ideální volbou. Tento poukaz umožňuje obdarované vybrat si nebo nechat navrhnout šperk přesně podle svých představ. Je to osobní a zároveň flexibilní dárek, který garantuje, že konečný výsledek bude přesně podle gusta obdarované.

BLOG (3)


Permanentní náramek

Permanentní náramek je aktuálně velký moderní trend - šperk a zážitek v jednom! Náramek který je sletován dohromady na ruce a je záměrem, aby byl nošen nepřetržitě, což z něj činí symbol trvalého spojení nebo připomínku speciální příležitosti. Nabízíme různé styly a materiály, takže můžete najít ten pravý, který bude reprezentovat věčnou lásku nebo přátelství. 

 

BLOG (1)


Certifikovaný diamant

Pro opravdové milovníky šperků je certifikovaný diamant vrcholem elegance a luxusu. Každý z našich diamantů je pečlivě vybrán a certifikován gemologickými institucemi, což zaručuje jeho kvalitu a autentičnost. Tento dárek je nejen investicí do krásy, ale také do hodnoty, která s časem roste. Certifikovaný diamant může být úžasným dárkem pro někoho, kdo si zaslouží opravdu výjimečný klenot. Spolu s poukazem na šperk na míru vyrobíme obdarované šperk na míru, přesně podle jejich přání, do kterého osadíme na míru váš certifikovaný diamant.

 BLOG


V našem rodinném zlatnictví vám rádi pomůžeme najít ten nejlepší dárek, který vykouzlí úsměv na tváři vašich blízkých. Domluvte si s námi schůzku a nechte se inspirovat kouzlem šperků!