Snubní prsten SCARLETT

Decentní snubní prsten SCARLETT se dokonale hodí k zásnubnímu prstenu se smaragdem, moissanitem, diamantem či jiným barevným centrálním kamenem. Nadčasový prsten můžete nosit i s dalšími prsteny na jedné ruce!

MATERIÁL
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
12 900 Kč 12 900 Kč 12 900 Kč 16 900 Kč 16 900 Kč 16 900 Kč 21 900 Kč od 12 900 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

RODINNÁ TRADICE

Jsme rodinná firma a šperky na zakázku vyrábíme již od roku 1994. Spolehlivě a precizně. Ručně i s pomocí moderních technologií.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Máte svou představu o dokonalém šperku? Neexistuje přání, které bychom nesplnili. Každý zákazník je pro nás jiný a jedinečný.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Díky modelaci v 3D programu se můžete sami osobně podílet na tvorbě a stát se spoluautorem šperku.

KVALITA I UDRŽITELNOST

Šperky osazujeme přírodními i stále žádanějšími laboratorními drahokamy, nejčastěji lab-grown diamanty a moissanity.

ORIGINALITA

Naše designy neustále inovujeme. Držíme se řemesla, ale sledujeme aktuální trendy. Dokážeme pro vás vyrobit prsten, který nikdo jiný nemá.

Snubní prsten SCARLETT je možné osadit přírodními diamanty, lab-grown diamantymoissanity, či jinými drahokamy. Počet i velikost vám na míru upravíme pomocí našeho zlatnického 3D programu!

 

Znáte výhody DOKONALÉHO PÁRU? Stejně jako partner a partnerka se doplňují naše dokonalé páry. Snubní prstýnek se na míru vytvaruje podle vašeho zásnubního prstenu. Tím do sebe krásně zapadnou, prsteny se neodírají, neničí a tvoří celistvý šperk. Není podmínkou mít zásnubní prsten prsten od nás. Nejprve vymodelujeme v 3D programu váš zásnubní prsten a poté doladíme všechny detaily na párové obroučce. 


DOKONALÝ PÁR

Současným trendem je nosit zásnubní a snubní prsten společně na jednom prstu. Naší specializací je výroba tvarovaných snubních prstýnků na míru tak, aby do sebe krásně zapadly.

  • Prsteny se o sebe neodírají a neničí
  • Symbolicky se doplňují jako ženich a nevěsta
  • Společně vytváří celistvý šperk

Nevadí, pokud již zásnubní prstýnek máte! V našem studiu pomocí moderní zlatnické 3D technologie navrhneme a vytvoříme tvarovanou snubní obroučku v designu DOKONALÉHO PÁRU i vám! 

Přečtěte si o tomto trendu nošení zásnubního a snubního prstene na jednom prstu ruky na našem blogu!

 

Jméno značky: Salaba
Kategorie: DÁMSKÉ
DESIGN: TVAROVANÉ, BEZ KAMENŮ
MATERIÁL: BÍLÉ ZLATO, ŽLUTÉ ZLATO, RŮŽOVÉ ZLATO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: