Snubní prsten TRIA

Snubní prsten TRIA s moissanity je nadčasový doplněk, který se hodí k téměř každému jemnému zásnubnímu prstenu! Tři moissanity podtrhnou krásu centrálnímu kamenu zásnubního prstene. 

MATERIÁL
VELIKOST A POČET KAMENŮ
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
17 900 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

RODINNÁ TRADICE

Jsme rodinná firma a šperky na zakázku vyrábíme již od roku 1994. Spolehlivě a precizně. Ručně i s pomocí moderních technologií.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Máte svou představu o dokonalém šperku? Neexistuje přání, které bychom nesplnili. Každý zákazník je pro nás jiný a jedinečný.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Díky modelaci v 3D programu se můžete sami osobně podílet na tvorbě a stát se spoluautorem šperku.

KVALITA I UDRŽITELNOST

Šperky osazujeme přírodními i stále žádanějšími laboratorními drahokamy, nejčastěji lab-grown diamanty a moissanity.

ORIGINALITA

Naše designy neustále inovujeme. Držíme se řemesla, ale sledujeme aktuální trendy. Dokážeme pro vás vyrobit prsten, který nikdo jiný nemá.

Do tohoto typu snubního prstene s drahokamy vám rádi osadíme i jiné výbrusy kamenů! Od hranatých, oválných, asscher, po markýzu, slzu i polštářek! Dále můžeme tento prsten na míru upravovat - přejete si větší, či menší velikost drahokamů? Upravíme ji přesně tak, jak přejete. Znáte lab-grown diamanty? I tyto moderní, ekologické diamanty vám do tohoto prstenu rádi osadíme. Napište nám a společně vytvoříme váš prsten na zakázkuVELIKOSTI DRAHOKAMŮ


MOISSANIT
- ⌀ 3 mm

 Cena zásnubního prstenu se vždy odvíjí od parametrů použitých kamenů. Prsten může být osázen přírodními drahokamy nebo diamanty s jinými parametry, než které jsou uvedeny v nabídce. 
Aktuální cenovou nabídku vám rádi zašleme. 

 

SPECIFIKAČNÍ BODY

Klasifikace moissanitů: čistota VVS / barva E-F.

 

Za jejich kvalitu ručí certifikát o pravosti diamantů. Mezinárodní certifikáty GIA, HRD a IGI jsou poskytovány u všech diamantů větších 0,30 ct.Znáte dokonalé páry? Přečtěte si o tomto trendu nošení zásnubního a snubního prstene na jednom
 prstu ruky na našem blogu!

Jméno značky: Salaba
Kategorie: DÁMSKÉ
DESIGN: NETRADIČNÍ
DRAHOKAM: PŘÍRODNÍ DIAMANT, LAB-GROWN DIAMANT, MOISSANITE
MATERIÁL: BÍLÉ ZLATO, ŽLUTÉ ZLATO, RŮŽOVÉ ZLATO

Snubní prsten TRIA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: