Zásnubní prsten HANNAH Bílé zlato

V zásnubním prstenu HANNAH vynikne přírodní diamant, lab-grown diamant, moissanit  jiné barevné drahokamy! Rozdvojení obroučky symbolizuje spojení dvou partnerů v pár po celý zbytek života. Tento jednoduchý a efektní prvek dělá z prstenu krásný šperk, jenž řekne vše za vás. Prstýnek můžete lehce zkombinovat i s dalšími prsteny na jedné ruce.

MATERIÁL
VELIKOST CENTRÁLNÍHO KAMENE
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
34 900 Kč 19 900 Kč 21 800 Kč 23 500 Kč 41 600 Kč 27 700 Kč 29 400 Kč 30 600 Kč od 19 900 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

Tento elegantní zásnubní prsten je vhodný pro jemné dámy, které mají rády symboliku ve špercích. Rozdvojená obroučka přidá na neobvyklosti prstenu. V tomto typu prstenu by krásně vynikl i jiný tvar prstenu, např. ovál, či slza. Stejně tak je možné osadit prsten barevným drahokamem, červeným rubínem, zeleným smaragdem, růžovým morganitem, či modrým akvamarínem. Prsten vám rádi na míru upravíme pomocí našeho moderního zlatnického 3D programu. Sami si určíte každý detail prstenu a hlavně hned vidíte, jak by v reálu vypadal. Napište nám a domluvme si schůzku fyzicky ve studiu v Praze, či Ústí nad Orlicí, nebo offline přes sdílenou obrazovku!MOŽNOSTI CENTRÁLNÍHO KAMENE

 

DIAMANT - 0,25 ct (⌀ 4,10 mm)


MOISSANIT
- ⌀ 5 mm


MOISSANIT
 - ⌀ 5,50 mm


MOISSANIT
 - ⌀ 6 mm

 Cena zásnubního prstenu se vždy odvíjí od parametrů použitých kamenů. Prsten může být osázen přírodními drahokamy nebo diamanty s jinými parametry, než které jsou uvedeny v nabídce. 
Aktuální cenovou nabídku vám rádi zašleme. 

 

SPECIFIKAČNÍ BODY

Klasifikace diamantů: čistota SI1-SI2 / barva G-H. 

 

Za jejich kvalitu ručí certifikát o pravosti diamantů. Mezinárodní certifikáty GIA, HRD a IGI jsou poskytovány u všech diamantů větších 0,30 ct.Neznáte správnou velikost zásnubního prstenu? Přečtěte si naše rady, jak na to.

A na co všechno před žádostí o ruku nezapomenout, se můžete dočíst v článku na našem blogu.

Jméno značky: Salaba
Kategorie: Bílé zlato
DESIGN: SOLITÉR
DRAHOKAM: PŘÍRODNÍ DIAMANT, LAB-GROWN DIAMANT, MOISSANITE
MATERIÁL: BÍLÉ ZLATO

Zásnubní prsten HANNAH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

POTŘEBUJETE JEŠTĚ S NĚČÍM PORADIT?

Jana Salabová

+420 777 131 306salabova@zlatnictvisalaba.cz

Klára Salabová

+420 774 521 154salabova@zlatnictvisalaba.cz

(certifikát)U všech diamantů větších 0,30 ct poskytujeme certifikáty GIA, HRD, nebo IGI.