Zásnubní prsten LINDSEY s briliantem

Zásnubní prsten LINDSEY s centrálním briliantem v jednoduché korunce, která je ozdobena kroužkem posetým drobnými brilianty, může být vyroben z bílého, žlutého nebo růžového zlata i z platiny. Tento zásnubní prsten může být osázený diamanty, přírodními drahokamy nebo cenově dostupnějšími moissanity Sirius.

Ve fotogalerii můžete vidět i ojedinělou párovou obroučku, která slouží jako snubní prsten. Společně tak vytváří vzhled dokonalého páru.

Cena prstenu se vždy odvíjí od parametrů použitých kamenů. Prsten můžeme osadit také diamanty s jinými parametry, než které uvádíme v nabídce. 

MATERIÁL
CENTRÁLNÍ KÁMEN
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
23 900 Kč 33 500 Kč 23 900 Kč 33 500 Kč 23 900 Kč 33 500 Kč od 23 900 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

Základní varianta je tvořena z centrálního briliantu velkého ø 6,00 mm. Brilienaty mohou být ve velikostech od ø 4,1 mm do ø 7,0 mm. Korunka je ozdobena kroužkem posetým 12 brilianty ø 1,0 mm. Obroučka vytváří dojem, že je dvojitá. Prsten je svým designem velmi unikátní a potěší každou romantickou ženu.

V našem zlatnickém studiu vám tento model můžeme nabídnout i s jiným tvarem výbrusu - čtverec, ovál, emerald, cushion nebo asscher. Můžete zvolit i jiný druh přírodního kamene v zářivých barvách. Tvar tohoto prstýnku dá vyniknout každému drahokamu. Aktuální cenovou nabídku vám na vyžádání rádi zašleme.

Specifikační body

Klasifikace diamantů: čistota VS-SI, barva G-H. 
Za jejich kvalitu ručí mezinárodně uznávaný certifikát EGL USA nebo GIA

Jméno značky: Zlatnictvisalaba.cz
Kategorie: ZÁSNUBNÍ PRSTENY
Barva kovu: ŽLUTÉ ZLATO
Kameny: MOISSANITE+DIAMANTY
Materiál: ZLATO
Ryzost: 585/1000 (14karátů)
Vel. centrálního kamene: ⌀ 6,00 mm
Velikost prstenu: 48 až 62

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: