Zásnubní prsten EMMA

Luxusní zásnubní prsten EMMA s lab-grown diamantem či moissanitem a malými brilianty dokonale vynikne s dalšími prsteny na jedné ruce. Prsten osazený syntetickým diamantem je šetrný k přírodě a svým třpytem a tvrdostí je k nerozeznání od přírodního diamantu.MATERIÁL
VELIKOST CENTRÁLNÍHO KAMENE
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
54 600 Kč 36 900 Kč 54 600 Kč 36 900 Kč 54 600 Kč 36 900 Kč od 36 900 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

RODINNÁ TRADICE

Jsme rodinná firma a šperky na zakázku vyrábíme již od roku 1994. Spolehlivě a precizně. Ručně i s pomocí moderních technologií.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Máte svou představu o dokonalém šperku? Neexistuje přání, které bychom nesplnili. Každý zákazník je pro nás jiný a jedinečný.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Díky modelaci v 3D programu se můžete sami osobně podílet na tvorbě a stát se spoluautorem šperku.

KVALITA I UDRŽITELNOST

Šperky osazujeme přírodními i stále žádanějšími laboratorními drahokamy, nejčastěji lab-grown diamanty a moissanity.

ORIGINALITA

Naše designy neustále inovujeme. Držíme se řemesla, ale sledujeme aktuální trendy. Dokážeme pro vás vyrobit prsten, který nikdo jiný nemá.

Elegantní zásnubní prsten EMMA má krásnou třpytivou briliantovou obroučkou. Drobných diamantů je na obroučce 62 kusů o rozměru 0,80 mm. K tomuto výraznému zásnubnímu prstenu máme i set zásnubního a snubního prstene, tzv. DOKONALÝ PÁR. Padnoucí snubní obroučka kopíruje tvar zásnubního prstene a dokonale k němu zapadne. Komplety prstenů do sebe tak nenarážejí a neničí se. Stejně jako snubní prsten, i tento zásnubní prsten vám můžeme libovolně upravit v našem zlatnickém 3D programu. Přejete si méně kamínků, větší, či menší kamínky, nebo prstýnek bez briliantů na obroučce? Napište nám a prsten na míru upravíme vaším představám.MOŽNOSTI CENTRÁLNÍHO KAMENE


LAB-GROWN DIAMANT -
 0,50 ct (⌀ 5,20 mm)


MOISSANIT - ⌀ 5 mm

 Cena zásnubního prstenu se vždy odvíjí od parametrů použitých kamenů. Prsten může být osázen přírodními drahokamy nebo diamanty s jinými parametry, než které jsou uvedeny v nabídce. 
Aktuální cenovou nabídku vám rádi zašleme. 

 

SPECIFIKAČNÍ BODY

Klasifikace přírodních diamantů: čistota SI1-SI2 / barva G-H. 

 

Klasifikace lab-grown diamantů: dle aktuální nabídky.

 

Klasifikace moissanitů: čistota VVS / barva E-F.

 

Za jejich kvalitu ručí certifikát o pravosti diamantů. Mezinárodní certifikáty GIA, HRD a IGI jsou poskytovány u všech diamantů větších 0,30 ct.Neznáte správnou velikost zásnubního prstenu? Přečtěte si naše rady, jak na to.

A na co všechno před žádostí o ruku nezapomenout, se můžete dočíst v článku na našem blogu.

Jméno značky: Salaba
Kategorie: ZÁSNUBNÍ PRSTENY
DESIGN: HALO
DRAHOKAM: PŘÍRODNÍ DIAMANT, LAB-GROWN DIAMANT, MOISSANITE
Druh centrálního kamene: MOISSANITE, nebo DIAMANT
MATERIÁL: BÍLÉ ZLATO, ŽLUTÉ ZLATO, RŮŽOVÉ ZLATO
Ryzost: 585/1000 (14 karátů)
Vel. centrálního kamene: 6,50 mm, nebo 0,50 ct (5,20 mm)
Velikost prstenu: 47 až 60
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
V Avatar autora | 14.8.2018
Možnost výroby prstene na zakázku v 3D jsem poprvé objevila na Svatebním veletrhu v Praze. Moc jsem chtěla vysněný Duhový prstýnek a ještě víc - spolupodílet se na jeho návrzích. Proto jsme s přítelem zajeli do zlatnického studia v Ústí nad Orlicí. Paní se nám velmi věnovala, vzniklo mnoho variant, měla jsem jasnou představu a chtěla ji zhmotnit. Program, se kterým pracují ve studiu je naprosto úžasný. Nikde jinde jsem se s ním nesetkala. Hned vidíte každou změnu, každý barevný odstín i detail. Výrobek naprosto splnil má očekávání. Prsten je úžasný a je ještě hezčí, než na obrazovce počítače.