Zásnubní prsten SARAH Bílé zlato

Romantický a originální zásnubní prsten SARAH je ideální pro ženy, které touží po šperku s netradičně tvarovanou obroučkou. Do čtyř krapniček na zásnubním prstenu osadíme rubín, růženín, moissanit, diamant, safír, či jiný drahokam, který zvolíte. Prstýnek můžete díky jemnému designu libovolně kombinovat s jinými prsteny na jedné ruce!

MATERIÁL
VELIKOST CENTRÁLNÍHO KAMENE
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
33 600 Kč 23 500 Kč 33 400 Kč 19 900 Kč 20 800 Kč 21 900 Kč 36 300 Kč 28 300 Kč 38 300 Kč 21 700 Kč 22 900 Kč 23 500 Kč od 19 900 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

RODINNÁ TRADICE

Jsme rodinná firma a šperky na zakázku vyrábíme již od roku 1994. Spolehlivě a precizně. Ručně i s pomocí moderních technologií.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Máte svou představu o dokonalém šperku? Neexistuje přání, které bychom nesplnili. Každý zákazník je pro nás jiný a jedinečný.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Díky modelaci v 3D programu se můžete sami osobně podílet na tvorbě a stát se spoluautorem šperku.

KVALITA I UDRŽITELNOST

Šperky osazujeme přírodními i stále žádanějšími laboratorními drahokamy, nejčastěji lab-grown diamanty a moissanity.

ORIGINALITA

Naše designy neustále inovujeme. Držíme se řemesla, ale sledujeme aktuální trendy. Dokážeme pro vás vyrobit prsten, který nikdo jiný nemá.

Originální zásnubní prsten SARAH je opravdová designovka! Tento prsten ocení každá žena, která má ráda neobyčejné šperky. Na místo diamantu, laboratorně vytvořeného diamantu, či moissanitu je možné osadit do tohoto prstýnku i jiný drahokam. Má vaše slečna ráda barevné drahokamy? V nabídce máme i zelený olivín, modrý safír, fialový ametyst, tyrkysový turmalín, červený rubín i žlutý jaspis. Do zásnubního prstenu SARAH vám můžeme osadit i jiné tvary kamene, konkrétně ovál, polštářek, markýzu, slzu, srdce, asscher, smaragd, nebo princess. Napište nám, jak by měl váš prsten vypadat a my vám jej na míru vymodelujeme ve zlatnickém 3D programuMOŽNOSTI CENTRÁLNÍHO KAMENE


PŘÍRODNÍ DIAMANT
 - 0,25 ct (⌀ 4,10 mm)

LAB-GROWN DIAMANT - 0,25 ct (⌀ 4,10 mm)


LAB-GROWN DIAMANT -
 0,50 ct (⌀ 5,10 mm)


MOISSANIT - ⌀ 5 mm


MOISSANIT - ⌀ 5,50 mm


MOISSANIT
 - ⌀ 6 mm

 Cena zásnubního prstenu se vždy odvíjí od parametrů použitých kamenů. Prsten může být osázen přírodními drahokamy nebo diamanty s jinými parametry, než které jsou uvedeny v nabídce. 
Aktuální cenovou nabídku vám rádi zašleme. 

 

SPECIFIKAČNÍ BODY

Klasifikace diamantů: čistota SI1-SI2 / barva G-H.


Klasifikace lab-grown diamantů: dle aktuální nabídky.

 

Klasifikace moissanitů: čistota VVS / barva E-F.

 

Za jejich kvalitu ručí certifikát o pravosti diamantů. Mezinárodní certifikáty GIA, HRD a IGI jsou poskytovány u všech diamantů větších 0,30 ct.

 Neznáte správnou velikost zásnubního prstenu? Přečtěte si naše rady, jak na to.

A na co všechno před žádostí o ruku nezapomenout, se můžete dočíst v článku na našem blogu.

 

Jméno značky: Salaba
Kategorie: Bílé zlato
DESIGN: SOLITÉR
DRAHOKAM: PŘÍRODNÍ DIAMANT, LAB-GROWN DIAMANT, MOISSANITE
MATERIÁL: BÍLÉ ZLATO

Zásnubní prsten SARAH

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: