RED BOX DIAMONDS

 

Každý diamant z kolekce „Red Box Diamonds“  je dodávaný s certifikátem z nezávislé laboratoře, hodnocený těmi nejzkušenějšími odborníky vydávajícími certifikáty GIA a AGS. Diamanty certifikované přímo společností Stuller, jsou hodnocené podle kritérií GIA.


Nikdo nemůže zpochybnit pravost vašeho diamantu.                                   Certifikát o pravosti diamantu EGL USA

 

Diamant v červené krabičce představuje ideální dárek s trvalou hodnotou

  • Pro muže, který chce ženu obdarovat diamantovým šperkem. Ale výběr podoby šperku chce dopřát ženě. V našem 3D zlatnickém studiu SALABA si jistě každá vybere a navíc bude mít jedinečný zážitek ze spoluúčasti na designování svého originálního šperku.
  • Pro narozené dítě, kdy v dospělosti si z něj slečna může nechat vyrobit šperk a mladý muž má důležitý základ do zásnubního prstýnku pro svoji vyvolenou.
    Oba mají roky zhodnocenou investici a navíc trvalou památku na štědrého dárce.
  • Pro všechny, kteří touží ukládat finance do diamantů. Poradíme vám, které diamanty jsou jako investice pro vás nejvhodnější. 

 

Jaké jsou výhody Red Box Diamond®?


Certifikát Red Box Diamond® vám poskytuje podrobné informace potřebné k porovnání diamantů jako je výbrus, čistota, barva a karátová hmotnost (4C). Tyto informace vám pomohou při porovnávání cen.

Diamant RBD má na rundistě laserem vypálené sériové číslo, aby ho bylo možné snadno identifikovat a současně zabránit výměně při čistění nebo opravě šperku. Číslo je shodné s číslem certifikátu.

 

Číselné značení na rundistě kamene:    images (5)

 

Program Trade Up

Tato unikátní nabídka garantuje každému zákazníkovi možnost výměny diamantu ze série Red Box Diamonds za nový a dražší diamant. V praxi to znamená: Pokud se rozhodnete, že máte zájem o větší certifikovaný RBD diamant, vrátíte nám původně zakoupený, lacinější a doplatíte pouze rozdíl mezi hodnotami těchto diamantů. Takovou službu nikde jinde nenajdete!

 

 

 

Závazek Conflict Free

Firma Stuller, jako DTC Sightholder, se zaručuje dodržovat ty nejpřísnější etické principy při těžbě, nákupu a prodeji diamantů. To zahrnuje i dodržování standardů a pravidel sdružení Kimberly Process, které se vztahují na broušené i neopracované diamanty dodávané společností Stuller.

 

Sdružení Kimberley Process zaručuje následující:

  • diamanty jsou exportované a importované s mezinárodně schváleným Kimberley Process certifikátem, který zaručuje, že diamanty jsou bezkonfliktní
  • diamanty jsou přepravované mezi signatářskými zeměmi v zapečetěných a zabezpečených obalech
  • diamanty jsou prodávané s prohlášením od prodejce (known as a warranty) garantující na všech fakturách, že prodané diamanty jsou bezkonfliktní
  • stejná záruka je i na všech dokumentech a fakturách produktů prodávaných společností Stuller a SALABA zlatnické studio
 

 KONTaktní formulář

Nevyplňujte toto pole: