Zásnubní prsten BLAIRE s briliantem

Krásný zásnubní prsten BLAIRE s briliantem má zajímavě tvarovanou obroučku a jednoduchou korunku, která dává vyniknout třpytu briliantových kamenů. Tento zásnubní prsten může být vyroben z bílého, žlutého nebo růžového zlata i z platiny a může být osázen briliantem, přírodním drahokamem nebo cenově dostupnějším moissanitem Sirius.

Ve fotogalerii můžete vidět i ojedinělou párovou obroučku, která slouží jako snubní prsten. Společně tak vytváří vzhled dokonalého páru.

Cena prstenu se vždy odvíjí od parametrů použitých kamenů. Prsten můžeme osadit také brilianty s jinými parametry, než které uvádíme v nabídce. 

 
MATERIÁL
CENTRÁLNÍ KÁMEN
20 900 Kč 78 800 Kč 20 900 Kč 78 800 Kč 20 900 Kč 78 800 Kč od 20 900 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

Základní varianta je tvořena z centrálního briliantu o velikosti 0,50 ct (Ø 5,20 mm). Prsten je možné objednat i s větším centrálním kamenem. V tomto případě je celková velikost korunky úměrně změněna. 

Ve 3D zlatnickém studiu vám tento model můžeme nabídnout s jiným tvarem výbrusu - čtverec, ovál, emerald, cushion nebo asscher. Můžete si zvolit i jiný druh přírodního kamene v zářivých barvách. Tvar tohoto prstenu dá vyniknout každému drahokamu. Aktuální cenovou nabídku vám na vyžádání rádi zašleme.

Specifikační body

Klasifikace diamantů: čistota VS-SI, barva G-H.
Za jejich kvalitu ručí mezinárodně uznávaný certifikát EGL USA.

Kód Kód: 145/BIL 145/BIL2 145/ZLU 145/ZLU2 145/RUZ 145/RUZ2 Zvolte variantu
Kategorie: ZÁSNUBNÍ PRSTENY
Barva kovu: RŮŽOVÉ ZLATO
Kameny: MOISSANITE
Materiál: ZLATO
Ryzost: 585/1000 (14karátů)
Vel. centrálního kamene: ⌀ 6,00 mm
Velikost prstenu: 48 až 62
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
zásnubní_prsten_BLAIRE_1ct zásnubní_prsten_BLAIRE_1ct
5
ČM Avatar autora | 14.8.2018
MILAN P. Dva přívěsky na zakázku ve tvaru labutí, Morava Cesta k Vám byla opravdu dlouhá a náročná, všichni před Vámi to vzdali. Už jsem vlastě ani nedoufal, ale motivace byla neskutečná a rozhodl jsem se dát do toho vše. Nalezl jsem nakonec Vaše stránky na internetu. Zadařilo se a věřte, že na Vás díky tomuto opravdu nikdy nezapomenu a že už se budu obracet jen na Vás. Při zkoumání labutí jsem fascinován. Jsou tak detailně zpracovány, každičký záhyb, tvar, je z nich cítit něha, příběh.. Vložila jste do labutí opravdu vše, co jsem chtěl já a zároveň to, po čem jste toužila Vy. Nikdy Vám nebudu dostatečně vděčný, protože jste mi pomohla dokázat to, co nedokázal nikdy nikdo..