Zásnubní prsten BLAIRE s briliantem

Krásný zásnubní prsten BLAIRE s briliantem má zajímavě tvarovanou obroučku a jednoduchou korunku, která dává vyniknout třpytu briliantových kamenů. Základní varianta je tvořena z centrálního briliantu o velikosti 0,50 ct (Ø 5,20 mm). Prsten je možné objednat i s větším centrálním kamenem.

 

 

 
MATERIÁL
CENTRÁLNÍ KÁMEN
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
20 900 Kč 78 800 Kč 20 900 Kč 78 800 Kč 20 900 Kč 78 800 Kč od 20 900 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

Centrální kámen u tohoto zásnubního prstenu může mít i jiný tvar výbrusu - čtverec, ovál, emerald, cushion nebo asscher. 

 

Cena prstenu se vždy odvíjí od parametrů použitých kamenů. Prsten je možno  osadit také brilianty s jinými parametry, než které jsou uvedeny v nabídce. 

Aktuální cenovou nabídku vám na vyžádání rádi zašleme.

 

Specifikační body

Klasifikace diamantů: čistota VS-SI, barva G-H.
Za jejich kvalitu ručí mezinárodně uznávaný certifikát EGL USA.

Jméno značky: Zlatnictvisalaba.cz
Kategorie: ZÁSNUBNÍ PRSTENY
Barva kovu: RŮŽOVÉ ZLATO
Kameny: MOISSANITE
Materiál: ZLATO
Ryzost: 585/1000 (14karátů)
Vel. centrálního kamene: ⌀ 6,00 mm
Velikost prstenu: 48 až 62
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ČM Avatar autora | 14.8.2018
MILAN P. Dva přívěsky na zakázku ve tvaru labutí, Morava Cesta k Vám byla opravdu dlouhá a náročná, všichni před Vámi to vzdali. Už jsem vlastě ani nedoufal, ale motivace byla neskutečná a rozhodl jsem se dát do toho vše. Nalezl jsem nakonec Vaše stránky na internetu. Zadařilo se a věřte, že na Vás díky tomuto opravdu nikdy nezapomenu a že už se budu obracet jen na Vás. Při zkoumání labutí jsem fascinován. Jsou tak detailně zpracovány, každičký záhyb, tvar, je z nich cítit něha, příběh.. Vložila jste do labutí opravdu vše, co jsem chtěl já a zároveň to, po čem jste toužila Vy. Nikdy Vám nebudu dostatečně vděčný, protože jste mi pomohla dokázat to, co nedokázal nikdy nikdo..