Zásnubní prsten CARRIE Bílé zlato

Jemný zásnubní prsten CARRIE je vhodný pro dámy, které mají rády minimalistické šperky se smyslem pro detail. Tento prsten vyrábíme z 14kt zlata, 18 kt zlata i platiny. Platinový zásnubní prsten s diamantem je vhodný i jako investice. Přírodní diamanty jsou symbolem tradice a držitele hodnoty, laboratorní diamanty a moissanity podporují udržitelné šperky a ekologickou stránku zlatnického průmyslu. 

MATERIÁL
VELIKOST CENTRÁLNÍHO KAMENE
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
32 400 Kč 36 900 Kč 24 300 Kč 35 700 Kč 17 900 Kč 19 900 Kč 37 300 Kč 40 700 Kč 29 300 Kč 40 800 Kč 22 300 Kč 25 500 Kč od 17 900 Kč
Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Šperk na zakázku Zvolte variantu

RODINNÁ TRADICE

Jsme rodinná firma a šperky na zakázku vyrábíme již od roku 1994. Spolehlivě a precizně. Ručně i s pomocí moderních technologií.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Máte svou představu o dokonalém šperku? Neexistuje přání, které bychom nesplnili. Každý zákazník je pro nás jiný a jedinečný.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Díky modelaci v 3D programu se můžete sami osobně podílet na tvorbě a stát se spoluautorem šperku.

KVALITA I UDRŽITELNOST

Šperky osazujeme přírodními i stále žádanějšími laboratorními drahokamy, nejčastěji lab-grown diamanty a moissanity.

ORIGINALITA

Naše designy neustále inovujeme. Držíme se řemesla, ale sledujeme aktuální trendy. Dokážeme pro vás vyrobit prsten, který nikdo jiný nemá.

Tento zásnubní prsten vám upravíme na míru díky našemu zlatnickému 3D programu. Přejete si jinou velikost centrálního kamene? Jiný tvar diamantu? Barevný drahokam, jako je třeba žlutý citrín, růžový morganit, světle modrý akvamarín, vzácný tanzanit, tmavě modrý safír, zelený smaragd, vícebarevný turmalín, či červený granát? Všechny tyto barevné drahokamy a mnoho dalších vám rádi osadíme i do tohoto prstenu. Napište nám, jakou máte představu a my vám zašleme modelaci prstenu v 3D programu. Konzultovat změny a společně vytvářet zásnubní prsten můžeme buď ve zlatnictví v Ústí nad Orlicí, nebo zlatnictví v Praze-Karlíně, či nově i online přes sdílenou obrazovku.MOŽNOSTI CENTRÁLNÍHO KAMENE


PŘÍRODNÍ DIAMANT
 - 0,25 ct (⌀ 4,10 mm)


PŘÍRODNÍ DIAMANT
 - 0,33 ct (⌀ 4,50 mm)


LAB-GROWN DIAMANT - 0,25 ct (⌀ 4,10 mm)


LAB-GROWN DIAMANT -
 0,50 ct (⌀ 5,10 mm)


MOISSANIT - ⌀ 5,00 mm


MOISSANIT - ⌀ 6,00 mm

 


 
SPECIFIKAČNÍ BODY

Klasifikace diamantů: čistota SI1-SI2 / barva G-H.


Klasifikace lab-grown diamantů: dle aktuální nabídky.

 

Klasifikace moissanitů: čistota VVS / barva E-F.

 

Za jejich kvalitu ručí certifikát o pravosti diamantů. Mezinárodní certifikáty GIA, HRD a IGI jsou poskytovány u všech diamantů větších 0,30 ct.

 

Cena zásnubního prstenu se vždy odvíjí od parametrů použitých kamenů. Prsten může být osázen přírodními drahokamy nebo diamanty s jinými parametry, než které jsou uvedeny v nabídce. Aktuální cenovou nabídku vám rádi zašleme. 

 Neznáte správnou velikost zásnubního prstenu? Přečtěte si naše rady, jak na to.

A na co všechno před žádostí o ruku nezapomenout, se můžete dočíst v článku na našem blogu.

Jméno značky: Salaba
Kategorie: Bílé zlato
DESIGN: SOLITÉR
DRAHOKAM: PŘÍRODNÍ DIAMANT, LAB-GROWN DIAMANT, MOISSANITE
MATERIÁL: BÍLÉ ZLATO

Zásnubní prsten CARRIE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: